نمایش خبر

برپایی میز خدمت در صدرا؛

کمک به تسریع رفع مشکلات یارانه‌ای و اشتغال شهروندان صدرا

کمک به تسریع رفع مشکلات یارانه‌ای و اشتغال شهروندان صدرا
میز خدمت با حضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس،مدیران ستادی این اداره‌کل و اداره شهرستان شیراز در محل مصلی نماز جمعه صدرا برگزار و به مشکلات و درخواست‌های مردمی اهالی شهر صدرا، خصوصا در حوزه طرح مردمی سازی یارانه‌ها و اشتغال پاسخ داده شد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس در حاشیه برپایی میز خدمت در محل نماز جمعه شهر جدید صدرا که با استقبال زیاد شهروندان مواجه شد،گفت: هدف از برپایی میز خدمت ارتباط مستقیم و بی واسطه با شهروندان و ارتقای کیفی ارائه خدمات است و حضور در بین شهروندان، فرصتی است که شهروندان بتوانند مطالبات خود را درخواست و برای رفع نیازهای خود از مسئولان چاره‌جویی کنند.
وحید خداپرست افزود: در راستای تکریم ارباب رجوع و رفع سریع‌تر مشکلات مطرح شده، رسیدگی مسائل مربوطه خصوصا در حوزه اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها و اشتغال در رأس فعالیت‌های مدیران این اداره‌کل قرار دارد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس با اشاره به مشکلات شهروندان شهر جدید صدرا بیان کرد: میز خدمت این اداره‌کل در محل نماز جمعه صدرا برپا شد تا در این شهر جدید بتوان پاسخگوی خواسته‌ها و مشکلات شهروندانی باشیم که شاید نتوانند در طول هفته به علت مشغله کاری یا محدودیت زمانی،فاصله تا کلانشهر شیراز را بپیمایند، لذا بخشی از مشکلات شهروندان صدرا بررسی و پاسخ لازم به آنها داده شد.
مدیرکل و تعدادی از مدیران ستادی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس، با هدف ارتباط مستقیم و رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان شهر صدرا در حوزه های مختلف تعاون کار و رفاه اجتماعی  در محل نمازجمعه این شهر جدید حاضر و از نزدیک با آنها گفت‌وگو کرده و مطالباتشان را پاسخ دادند.
در راستای برگزاری میز خدمت در تمامی مصلی های نمازجمعه شهر شیراز و حومه و همچنین استان فارس ؛ برپایی میز خدمت جمعه ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ با پیشنهاد اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس در محل نماز جمعه شهر جدید صدرا، مورد توجه حجت‌الاسلام والمسلمین غلامعلی حسین نژادیان، امام جمعه صدرا قرار گرفت و وی خواستار تداوم این روند و رفع مشکلات اهالی صدرا شد.
۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ۲۱:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید