نمایش خبر

استفاده از فن آوری های نوین لازمه توسعه تعاون فارس است

استفاده از فن آوری های نوین لازمه توسعه تعاون فارس است
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: استفاده از ظرفیت سیستم‌های اطلاعات مدیریت و ارتباطات نوین اجتناب ناپذیر است که باید مورد توجه همه مدیران تعاونی‌های استان فارس قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس،وحید خداپرست در دومین جلسه شورای عالی توسعه تعاون استان فارس در سال 1401 گفت: حرکت به سمت استفاده از فناوری های نوین برای توسعه تعاون امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.
وی ادامه داد: استفاده از نرم افزارهای بومی این استان در حوزه فعالیت شرکت های تعاونی در راستای شفافیت امری اجتناب ناپذیر است که امکان آن وجود دارد و همه اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی استان فارس خود را ملزم به استفاده از فناوری‌های نوین ارتباطات بدانند.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس ظرفیت کمی تعاونی‌های فارس را خوب توصیف کرد و گفت: ظرفیت های کیفی بخش تعاون این استان نیز باید توسعه یابد.
وی اضافه کرد: ظرفیت بخش تعاون در سطح این استان بی نظیر است و هم دلی و هم افزایی مثال زدنی بین تعاونگران فارس وجود دارد.
خداپرست کمک و حمایت از توسعه تعاون فارس را امری ضروری دانست و گفت: همراهی کامل دستگاه های اجرایی برای کسب سهم تعاون در اقتصاد این استان وجود دارد.
وی در ادامه کار بدون برنامه را غیرقابل قبول دانست و افزود: برنامه ریزی فعالیت های آتی تعاونی های این استان باید ترسیم و بر مبنای آن اقدام شود.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس با تاکید بر لزوم تخصیص تسهیلات مورد نیاز توسعه تعاون،گفت: اعتبارات تسهیلات پیش بینی شده و تخصیصی در حوزه تعاون و با مشارکت بانک توسعه تعاون مشکلات بخشی از تعاونی های استان را رفع خواهد کرد.
وی با اشاره به تجربیات تعاونی های موفق استان فارس در عرصه ملی گفت: اتکا بر تجربیات پیشکسوتان موفق حوزه تعاون فارس و تلاش و تخصص جوان‌های این بخش منجر به توسعه واقعی بخش تعاون خواهد شد.
در ابتدای این نشست مدیران اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی‌ استان فارس ازجمله اتحادیه تعاونی مصرف فرهنگیان فارس، اتحادیه مصرف کارکنان دولت، اتحادیه دامپروران ، حمل و نقل و ... گزارشی از وضعیت این تعاونی‌ها ارایه کردند.
۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید