نمایش خبر

آنچه اهالی فارس و جاماندگان از طرح مردمی و عادلانه سازی یارانه‌ها باید بدانند

آنچه اهالی فارس و جاماندگان از طرح مردمی و عادلانه سازی یارانه‌ها باید بدانند
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس با اشاره به مزایای طرح عادلانه سازی یارانه ها به سوالات مردمی و جاماندگان از آن پاسخ داد.
وحید خداپرست با توضیح اجرای برنامه مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها و شرایط پرداخت آن افزود: افرادی که تا نوبت 134 یارانه مبلغ  45 هزار و 500 تومانی را دریافت کرده و بعد از اجرای طرح مردمی سازی عادلانه کردن یارانه ها ، یارانه نوبت 135 آنها در اردیبهشت ماه 1401 واریز نشده در صورت لزوم میتوانند اعتراض خود را نسبت به دهک قرار گرفته در آن با مراجعه به سامانه مردمی سازی و عادلانه کردن یارانه ها به آدرس hemayat.mcls.gov.ir ثبت کنند.
وی اظهار داشت: افرادی که از اردیبهشت سال 1393 به بعد یارانه دریافت نکرده اند و به عنوان جامانده تلقی می شوند و یا از ابتدا متقاضی استفاده از یارانه نبوده اند نیز میتوانند در سامانه my.gov.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی با بیان اینکه همراه داشتن شماره شبا و شماره حساب بانکی ، کد پستی ، کارت ملی و خط تلفن همراه بنام فرد متقاضی الزامی است،گفت: دفاتر پلیس + 10 و دفاتر پیشخوان خدمات دولت به ترتیب مراکز ثبت نام افراد جامانده و معترضان به دهک بندی صورت گرفته ، تعیین شده است.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس بیان کرد: افرادی که یارانه آنها در سالهای قبل از 97 قطع شده است نیز می توانند در سامانه حمایت اعتراض خود را ثبت و همزمان درسامانه my.gov.ir  نیز ثبت نام کنند.
وی در ادامه گفت: مزدوجین نیز می توانند با ارایه مدارک ازجمله شناسنامه و سند ازدواج به دفاتر پلیس + 10 مراجعه و نسبت به جداسازی یارانه خود از سرپرست قبلی اقدام کنند و مهلت جداسازی نیز تا روز 11 هر ماه می باشد.
خداپرست با اشاره به این مطلب که برای افراد زیر سن 18 سال که فاقد یارانه می باشند و جامانده تلقی می‌شوند نیز باید منتظر اعلام رسمی سازمان هدفمندی یارانه ها باشند، افزود: افرادی که یارانه آنها در نوبت 135 واریز شده است و به مبلغ یا دهک آن اعتراض دارند در سامانه حمایت اعتراض خود را ثبت کنند و منتظر پاسخ باشند.
وی در پایان گفت: معترضین به دهک بندی علاوه به مراجعه به سامانه hemayat.mcls.gov.ir جهت ثبت اعتراض خود می توانند با تلفن گویای 0216369 و یا شماره تماس 09200006369  در واتساپ تماس بگیرند و از شرایط آگاهی یافته و اطلاعات مورد نیاز بیشتر را کسب نمایند.
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ۰۷:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید