نمایش خبر

پیام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد

پیام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس با صدور پیامی سی و سومین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را به مردم و شرکای اجتماعی این اداره‌کل تسلیت گفت و یاد شهدای قیام خونین 15 خرداد را گرامی داشت.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان فارس؛ وحید خداپرست  در پیامی سی و سومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد و یاد شهدای این رخداد مهم تاریخی را گرامی داشت.

در متن پیام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

خونی که در روز پانزدهم خردادماه سال 1342 بر زمین ریخت، احیاگر نهال نورس عزت ایرانی مسلمانی بود که خواری را بر خود نپسندید؛ عزتی که در روح و جان مردم رشد کرد و در انقلاب57 به اوج بالندگی خود رسید.
معمار کبیر انقلاب اسلامی در زمانه ای زیست و پرچم مبارزات دینی را برافراشت که کمتر کسی تصور به بار نشستن درخت انقلاب را داشت، انقلابی که به‌ عنوان یک پدیده سیاسی، اجتماعی و مذهبی و با رهبری این پیر فرزانه به عنوان آخرین انقلاب قرن، تمامی متفکران غرب و شرق را نیز به حیرت واداشت و معادلات جهانی را تحت تأثیر خود قرار داد.
همین حیرت و شگفت زدگی در ارتحال جانسوز امام(ره) نیز بار دیگر تکرار شد و مردم دوستدار ولایت همچون بهمن 57 در چهاردهم خرداد نیز بدرقه بی نظیری از امام و مقتدای خود به جا آوردند.
چهاردهم خردادماه سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، روزی است که ملت بزرگ ایران و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود و سوگ جانگداز رهبر حکیم و مقتدای خویش صاحب عزا شدند.
بزرگ مردی که با سلوک علمـی و عملی خویش و به پشتوانه ایمان و اعتقاد و آزادگی و محبت همیشه ماندگارش در دلهای ایرانیان، کاخ حکومت ستم شاهی را ویران کرد و فصل نوینی فرا روی تاریخ ایران گشود.
بدینوسیله ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و قیام پانزده خرداد را به تمامی عاشقان و رهروان ولایت بخصوص مردم شهید پرور و ولایتمدار فارس، تعاونگران، کارگران و کارفرمایان این استان تسلیت و تعزیت عرض نموده و امید است با پاسداری از آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و ادامه دادن راه شهدای انقلاب، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی ایران عزیز اسلامی، بیش از پیش تلاش نماییم.
۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۱۵:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید