نمایش خبر

برپایی میز خدمت در محل برگزاری نماز جمعه شیراز

برپایی میز خدمت در محل برگزاری نماز جمعه شیراز
با حضور مسئولان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس ،میز خدمت در محل برگزاری نماز جمعه شهرشیراز برپا و به مشکلات و مطالبات مردمی در چارچوب قانون پاسخ داده شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس؛همزمان با برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه در شیراز میز خدمت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس جمعه 16 اردیبهشت 1401 در محل مصلای نماز جمعه این شهربرپا شد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس در حاشیه این مراسم با بیان اینکه خدمت یک عبادت است وعبادت زمان ومکان نمی‌شناسد،گفت: خدمت و پاسخگویی به مردم در هر محلی از محیط اداری تا اماکن عمومی و محل برگزاری نماز جمعه افتخار است.
وحید خداپرست افزود: رفع مشکلات شهروندان و نمازگزاران در حوزه روابط کار،اشتغال ،تعاون و ... در برگزاری میزهای خدمت در سراسر استان فارس پیگیری می‌شود.
وی در پایان گفت: شهروندان این استان و کلانشهر شیراز می‌توانند برای پیگیری مطالبات و درخواست‌ها به جز ثبت درخواست های الکترونیکی و راه های ارتباطی دیگر روزهای غیر تعطیل و در ساعات اداری در محل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی حاضر و شخصا با مدیرکل ارتباط حضوری داشته و مشکلات را مطرح کنند تا در چارچوب قانون پیگیری لازم انجام شود.
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید