نمایش خبر

12 ورزشکار کارگر مدال آور ملی فارس تجلیل شدند

12 ورزشکار کارگر مدال آور ملی فارس تجلیل شدند
با حضور مسئولان و نمایندگان تشکلات عالی کارگری و کارفرمایی فارس از 12 ورزشکار مدال آور این استان در رقابت‌های ملی تجلیل شد.
سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس، در دومین روز هفته کارگر در آئین تجلیل از مدال آوران ورزش کارگری فارس که با حضور ورزشکاران و نمایندگان تشکلات عالی کارگری و کارفرمایی و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس برگزار شد، گفت: تولید شکوفا و پیشرو مستلزم سلامت جسمی و روانی کارگران است.
وحید خداپرست با تاکید بر ضرورت توسعه ورزش همگانی در میان جامعه کارگری این استان افزود: برنامه‌ریزی جامعی برای تکمیل و تجهیز مجموعه‌های ورزش کارگری استان فارس تدوین شده است.
وی ادامه داد: این درخواست از اداره کل ورزش و جوانان استان وجود دارد که در تجهیز سالن های مجموعه‌های فرهنگی و ورزشی کارگران فارس همکاری داشته باشد.
خداپرست درپاسخ به درخواست یکی از بانوان ورزشکار و مدال آور در رشته بسکتبال برای در اختیار گذاشتن سالن برای تمرینات تیم سه نفره کارگران فارس،گفت: آماده سازی سالن بسکتبال مجموعه کارگران شیراز انجام و این زمین برای تمرینات بانوان در اختیار آنها قرار خواهد گرفت اما تسریع در این امر مستلزم همکاری اداره کل ورزش و جوانان فارس برای تجهیز این مجموعه است.
وی نیاز جامعه کارگری به ورزش و سلامتی را یکی از مسیرهای توسعه پایدار کشور دانست و افزود: اعزام قهرمانان ورزش کارگری به مسابقات ملی و بین المللی یک ضرورت است و تامین تجهیزات،لباس و هزینه رفت و برگشت جزء کمترین خواسته‌های این قهرمانان است که باید به جد پیگیری و دنبال شود.
سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس خاطرنشان کرد: رفع مشکلات ورزش کارگری در سال پیش رو باید متفاوت از گذشته به جد پیگیری شود و از طرفی این انتظار است که در سال جاری شاهد افتخارآفرینی بیشتر کارگران در رقابت‌های ملی و بین المللی باشیم.
وی با اعلام برخی برنامه‌های هفته کارگر امسال گفت: در این ایام شاهد برگزاری برنامه‌های متفاوت از سالیان گذشته هستیم که به همت جامعه کار و تلاش فارس برنامه ریزی شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس نیز در این آیین از برگزاری دومین جلسه مشترک مدیران این اداره‌کل با مجموعه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس در ماه مبارک رمضان امسال ابراز خرسندی کرد و تداوم این رویه را موجب ارتقاء سطح خدمات به جامعه هدف دانست.
حیدر صفرپور گفت: بیش از 50 درصد جامعه را کارگران و خانواده کارگران تشکیل می دهند و توسعه ورزش کارگری زمینه خدمات رسانی به نیمی از جمعیت استان را منجر می شود.
وی پیگیری مساله استفاده ورزشکاران کارگر از سالن های ورزشی که در اختیار این اداره کل است و همچنین موضوع تجهیز سالن های ورزش کارگری را وعده داد.
در پایان این آئین از سعید زارع، زهرا امیدوار ،بهار بوستانی، مژگان حمیدی، طاهره رهبرعالم شیرازی، سارا قدمی، شقایق پاکی، رامین رزمجویی، رضا دهقانی، سیدعلیرضا رجایی، آرزو فتحی و بهرخ بوستانی که در رشته‌های ورزش کارگری پتانک، دوو میدانی ،پرتاب وزنه ، بسکتبال، کاراته، وزنه برداری و پرورش اندام موفق به کسب مقام در مسابقات ملی شده بودند تجلیل شد.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۰:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید