نمایش خبر

بیانیه جامعه کارگری،کارفرمایی و تعاونگران فارس به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه جامعه کارگری،کارفرمایی و تعاونگران فارس به مناسبت روز جهانی قدس
تشکلات عالی کارگری،کارفرمایی و تعاونگران استان فارس به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای مشترک صادر و از جامعه کار و تلاش و اهالی این استان برای حضور گسترده در این راهپیمائی دعوت کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس؛تشکلات عالی کارگری،کارفرمایی و تعاونگران استان فارس به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای مشترک صادر و از جامعه کار و تلاش و اهالی این استان برای حضور گسترده در این راهپیمائی دعوت کردند.
 در متن این بیانیه آمده است:
قدس پاره تن اسلام است.
امام خمینی (ره)
روز جهانی قدس مظهر اراده‌ عمومی ملت‌های مسلمان برای مقابله با آمریکا و اسرائیل است.
 مقام معظم رهبری (دامت برکاته)

بی شک موضوع فلسطین اولین قبله مسلمانان و حمایت از آرمان‌های قدس شریف،مسئله نخست جهان اسلام است،موضوعی که با به ثمر نشستن انقلاب مستضعفین جهان در ایران، معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) با نامگذاری آخرین جمعه‌ ماه مبارک رمضان به نام روز قدس،این روز به نمایش عظیم وحدت و یکپارچه جهان اسلام تبدیل کردند.
بیش از هفتاد سال است که صهیونیست‌ها با حمایت دولت‌های استعمارگر غربی و در سایه سکوت خائنانه سازمان‌های بین المللی و حقوق بشری با تشکیل دولت جعلی، مردم مظلوم و مسلمان را با کشتار و جنایت از سرزمین آبا و اجدادی خود بیرون رانده‌اند.
مسئله‌ی قدس بنا به فرموده ولی امر مسلمین نه صرفاً یک مسئله‌ اسلامی بلکه متعلق به همه‌ آزادی خواهان و عدالت خواهان جهان و یک مسئله‌ انسانی است.
روز جهانی قدس امسال بعد دهها سال مقارن با هفته کارگر است،جامعه کار و تلاش فارس متشکل از کارگران ،کارآفرینان و تعاونگران این استان همواره در تمامی صحنه‌های انقلابی و حماسی از جنگ تحمیلی تا دفاع از حرم و دوران همه گیری ویروس منحوس کرونا برای پایداری و عزت کشور در صحنه حاضر بوده‌اند تا تولید این استان حتی 1 دقیقه از حرکت باز نایستد و این قشر تلاشگر نقش بارزی در حفظ ارزش های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارند و اکنون نیز در هفته گرامیداشت مقام کارگر و روز جهانی قدس ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و نائب بر حقش امام خامنه‌ای(دامت برکاته) اعلام می داریم که در خط مقدم جبهه اقتصادی نیز همانند تقدیم بیش از 1500 شهید گلگون کفن در دوران جنگ تحمیلی محکم و استوار ایستاده ایم تا چراغ تولید کشور خاموش نشود.
بی‌تردید بر اساس وعده حتمی الهی و به همت ملت مقاوم و قهرمان فلسطین و مسلمانان در سراسر جهان و محور مقاومت، قدس، مسجد الاقصی و سرتاسر سرزمین تاریخی فلسطین آزاد خواهد شد و استکبار جهانی و حامیان این رژیم جعلی هرگز نخواهند توانست با تمسک به سلاح و زور در مقابل خواست یک ملت مقاوم و قهرمان بایستند.
با این هدف والا در راهپیمائی روز جهانی قدس در 27 رمضان سال 1443 هجری قمری همه با هم به میدان خواهیم آمد تا این راهپیمائی زمینه ساز آزادی قدس عزیز باشد.
وعده ما جمعه نهم اردیبهشت 1401 راس ساعت 10 و 15 دقیقه در محل میدان امام حسین (ع) (ستاد) در شیراز و محل راهپیمائی روز جهانی قدس در شهرستان های سراسر استان فارس
 جامعه بزرگ کارگری،کارفرمایی و تعاونگران استان فارس
۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۸:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید