نمایش خبر

همزمان با هفته کارگر:

دیدار جامعه کار و تولید فارس با فرمانده سپاه فجر

دیدار جامعه کار و تولید فارس با فرمانده سپاه فجر
نمایندگان تشکلات عالی کارگری و کارفرمایی فارس و مدیران دستگاه‌های اجرایی زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس در دومین روز هفته کارگر بصورت حضوری در شیراز و بصورت وب کنفرانس در شهرستان‌های استان با فرمانده سپاه فجر فارس دیدار و گفت و گو کردند.
وحید خداپرست در دیدار تشکلات عالی کارگری و کارفرمایی سراسر استان فارس و دستگاه های اجرائی زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در این استان با فرمانده سپاه فجر که بصورت ویدیو کنفرانس با حضور مدیران و نمایندگان کارگری و بسیجیان در شهرستان‌های استان برگزار شد،افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره به خوبی پاسدار امنیت،آرامش و اقتدار ایران اسلامی بوده است.
سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس ادامه داد: شعار سال 1401 که از سوی رهبر انقلاب تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین تعیین شده باید در عمل اجرایی شود.
وی اضافه کرد: کارگران مدافعان خط مقدم جنگ اقتصادی اند و توجه به این قشر گام عملی مهمی در راستای تحقق شعار سال خواهد بود.
خداپرست بیان کرد: این انتظار وجود دارد که شروع قرن آغازی بر تحقق شعارهای یک دهه اخیر رهبر معظم انقلاب که عمدتا در زمینه رونق تولید و شکوفایی اقتصادی بوده باشد.
وی بهبود فضای کسب و کار را در شرایط کنونی امری مهم دانست و گفت: شعار سال با توجه به جامعه کار ،تلاش ،تولید و دانش بنیان محقق خواهد شد.
فرمانده سپاه فجر استان فارس در ادامه این مراسم گفت: برای اولین بار در طول سالیان گذشته در هفته کارگر نشستی جامع با حضور تمامی فعالین حوزه کار و تلاش استان فارس برگزار شده است.
سردار یدالله بوعلی افزود: برگزاری چنین نشست هایی به توسعه همکاری ها و در نهایت ارتقاء سطح کیفی خدمات به جامعه هدف منجر خواهد شد.
وی با بیان اینکه برگزاری نشست ها و جلسات باید بازخورد عملی داشته باشد،گفت: فارس ظرفیت های متعددی دارد که باید برای خدمت به جامعه کارگری از آن بهره گرفت و این امکان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وجود دارد که در این مسیر موثر باشد.
وی ادامه داد: بسیاری از مشکلات جامعه کار و تولید استان در داخل فارس قابل پیگیری است و اگر در مسیر حل این موانع نیاز به پیگیری در سطح ملی نیز باشد این امکان وجود دارد.
در این نشست نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی استان فارس به بیان مشکلات و موانع پیش روی جامعه کار و تلاش استان پرداختند.
۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۵:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید