نمایش خبر

کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شیراز برگزار شد

کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شیراز برگزار شد
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان شیراز به ریاست فرماندار در محل فرمانداری شهرستان شیراز و با حضور کلیه اعضا و شورای هماهنگی بانکها و مدیران دستگاههای اجرایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان شیراز ، بیژن فیروزی سرپرست اداره و دبیرکارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان شیراز، گزارشی از عملکرد سیستم بانکی شهرستان شیراز در جذب اعتبارات تسهیلات اشتغال از محل بند ب تبصره ۱۶ سال ۱۴۰۰ را ارائه و بر ضرورت تسریع سیستم بانکی در جذب و پرداخت تسهیلات معرفی شده تاکید و با اشاره به شناور بودن تسهیلات بر ضرورت تعامل کلیه بانکهای عامل جهت نیل به پرداخت حداکثری و تحقق اهداف اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) تاکید کرد.

محمدرضا امیری فرماندار شیراز نیز در آغاز این جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت: سیستم بانکی حداکثر تا پانزدهم بهمن ماه سال ۴۰۰ می بایست تسهیلات معرفی شده را جذب و پرداخت کنند و کمیته امداد و اعضای اشتغال شهرستان شیراز موظفند هرگونه همکاری و مساعدت لازم جهت تحقق این هدف را به کار گیرند.

درادامه نیز رؤسای نواحی کمیته امداد و رؤسای بانکهای عامل مجری پرداخت تسهیلات ، مسائل و مشکلات و دغدغه های خود را ابراز کردند.

۱ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۴۸
اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید