نمایش خبر

دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه در استان فارس توسط مردم نظارت می‌شوند

دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه در استان فارس توسط مردم نظارت می‌شوند
نماینده ویژه مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: با ایجاد و آغاز فعالیت کمیته نظارت مردمی استان فارس بازرسی و نظارت بر فعالیت دستگاه‌های زیرمجموعه این وزارتخانه در سطح استان انجام می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی حیدری در نهمین نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان فارس افزود: کار شورای هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و زیرمجموعه این وزارتخانه در استان‌ها باید از چند مصوبه و دستورکارهای رایج فراتر رفته و طرح‌های قوی و کالبدی از دل آن بیرون آمده و اجرایی شود.
وی اهمیت این شورا در استانها را بالا ارزیابی کرد و ادامه داد: هم افزایی و همکاری اعضای این شورا باعث حل بسیاری از مشکلات جامعه خواهد شد.
نماینده ویژه مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی بر اجرای ایده‌ها و طرح‌های نو و خلاقانه در مسیر رشد دستگاه‌های زیرمجموعه و رفع مشکلات مردم تاکید کرد و گفت:  بسیار مهم است خدمات به پرسنل و مردم شریف ایران عزیز با وجود هجمه شدید رسانه ای دشمنان توسط روابط عمومی و رسانه‌های داخلی  به جامعه منعکس کنند.
حجت الاسلام حیدری بر انجام بازرسی‌های دقیق سلامت اداری تاکید کرد و گفت: با نگاه به گذشته و ناظر به  آینده  بر آن هستیم که  جایگاه بازرسی ارتقاء یابد که در همین راستا چندین فقره پرونده فساد در سطح وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گشوده شد و عزل برخی مدیران و حتی جلوگیری از پرداخت‌ها در قراردادهای داخلی و بین المللی نیز کلید خورد.
وی در ادامه عنوان کرد: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس جمهوری برای کمک به دولت فعالیت کمیته نظارت مردمی در سطح کشور و در استان‌ها بر دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی آغاز شده است.
نماینده ویژه مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی افزود: در استان فارس نیز کار کمیته نظارت مردمی آغاز  شده است.
وی اضافه کرد: کار این کمیته  کمک به مجموعه بازرسی  در نظارت بر عملکرد دستگاه‌های زیرمجموعه این وزارتخانه است.   
نهمین نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس با حضور مصطفی هاشمی؛سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس، حجت الاسلام والمسلمین حیدری؛نماینده ویژه مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت متبوع و روئسای دستگاه‌های اجرایی زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان فارس برگزار شد.
مدیران کل بهزیستی ،تامین اجتماعی،آموزش فنی و حرفه‌ای، درمان تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی، بانک رفاه، بانک توسعه تعاون، صندوق بیمه اجتماعی روستائیان کشاورزان و عشایر، صندوق کارآفرینی امید ، شیر پگاه، بازار گسترش شیر پگاه منطقه 3 ، هتل هما، شرکت لعابیران، هواپیمائی آسمان، شرکت پشم شیشه، شرکت دخانیات، سیمانهای فارس و خوزستان، فارس نو استان فارس و روسای اتاق تعاون، کانون کارآفرینی ، کفش ملی،کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار، بیمه تعاون، شرکت سرمایه گذاری ایران گردی و جهانگردی، خبرگزاری ایلنا، روزنامه کار و کارگر، شرکت شیرین دارو، سیمان سفید نی ریز و شرکت گچ ماشینی استان فارس عضو شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان فارس هستند.
۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۵:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید