نمایش خبر

برتری جامعه کار و تولید استان در ثبت نام جشنواره امتنان 1400

بیش از 2 هزار نفر در جشنواره امتنان فارس ثبت نام کردند

بیش از 2 هزار نفر در جشنواره امتنان فارس ثبت نام کردند
سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با بیان اینکه این استان در حوزه ثبت نام جشنواره امتنان امسال در سطح کشور پیشرو بوده،گفت: از زمان آغاز مهلت ثبت و نام سی وسومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید این استان تاکنون بیش از دو هزار نفر در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل  تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان فارس؛مصطفی هاشمی در این باره افزود: استان فارس در ثبت  سی وسومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید تا این زمان جزء استانهای برتر کشور بوده است.
وی خاطرنشان کرد: زمان ثبت نام کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه در سی و سومین جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir از سه شنبه ۲۷ مهرماه ماه آغاز و تا چهارشنبه ۲۶ آبان ماه به مدت یک ماه ادامه داشت که باتوجه به درخواست کارفرمایان و کارگران و گروههای کار این مهلت تا 12 آذرماه 1400 تمدید شد.
سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس عنوان کرد: از زمان آغاز مهلت ثبت و نام در این دوره جشنواره تاکنون بیش از دو هزار نفر در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند.
وی با بیان اینکه انگیزه بخشی و افزایش همدلی در جامعه کار و تلاش ، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه جامعه از جمله اهداف برگزاری جشنواره امتنان است،گفت: با توجه به شعار سال ۱۴۰۰ با عنوان تولید ،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با تعامل جامعه کار و تولید و بنگاه های اقتصادی شاهد حضور پررنگ جامعه کار و تولید استان فارس در سطح ملی باشیم.
هاشمی اشاره کرد: جشنواره امتنان از کارگران در بخش‌های صنعت، خدمات، کشاورزی برگزار می‌شود، ارائه شیوه ‌های نوین در کار شامل بهبود مصرف انرژی و تولید، کاهش ضایعات و زمان تولید، افزایش بهره وری،اختراع و ابتکار شامل ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید، راه اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش و فناوری،افزایش بهره وری و کیفیت نسبت به نمونه ‌های داخلی و خارجی از جمله شاخص ‌های کارگران و گروه های کار و واحدهای نمونه است که در ارزیابی این جشنواره مد نظر قرار می گیرد.
۷ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۱
اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید