نمایش خبر

پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در شیراز آغاز شد

پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در شیراز آغاز شد
سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز گفت: پرداخت تسهیلات مستقل و پشتیبان مشاغل خانگی در سطح این شهرستان از بیستم آبانماه 1400 آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز؛ بیژن فیروزی در این باره گفت: در سال جاری و طی مرحله اول مبلغ ۴۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به این شهرستان اختصاص داده شده است که با توجه به برگزاری جلسات هماهنگی با دستگاههای اجرایی مرتبط ازجمله صنعت معدن و تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهاد کشاورزی ، سازمان میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی و بسیج سازندگی حوزه های بسیج کارگری ، متقاضیان واجد شرایط توسط دستگاههای مذکور به اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز جهت تکمیل پرونده و معرفی به شبکه بانکی معرفی می شوند.

وی ادامه داد: همکاری و تعامل خوبی بین دستگاههای اجرایی ، اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز و شبکه بانکی در بانکهای رفاه و توسعه تعاون دراین زمینه وجود دارد.

 بنابر این گزارش، متقاضیان اخذ مجوز در مشاغل خانگی می‌توانند با مراجعه به سایت مشاغل خانگی به آدرسwww. mkh.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام و اخذ مجوز در تعداد ۳۲۴ رشته مصوب مشاغل خانگی اقدام کنند تا پس از اخذ مجوز امکان فعالیت و نیز کسب حمایتهای لازم از جمله تسهیلات کم بهره به آنها تعلق گیرد.

۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۳۱
اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید