نمایش خبر

پیام تبریک سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

پیام تبریک سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج
سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس، در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را به بسیجیان سلحشور خصوصا کارگران بسیجی که در جبهه شکوفایی اقتصادی کشور نقش آفرینی می‌کنند تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس، متن پیام مصطفی هاشمی؛ سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
بسیج، یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است. نهادی که به تعبیر امام راحل، تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد». 
حقیقتاً بسیج لشکر مخلص خداست و در هر نقطه‌ای از میهن عزیزمان حضور یافته، حماسه و افتخار آفریده و بر سرزمین سبز و شکوفای میهن و آسمان نیلگون وطن، نقشی از عشق، شور و خلوص تنیده و اندیشه ای زلال از خدمت خالصانه و حضور عاشقانه را بر پهنه جغرافیای ایران جاری و ساری ساخته است.
هرگز از یاد نبرده ایم در دوران نوپایی و نورسی انقلاب شکوهمند اسلامی که میهن عزیزمان آماج حملات غرب و شرق قرار گرفت و با عاملیت شرمگینانه رژیم بعث عراق مورد تعرض و دست‌درازی واقع گشت، جوانانی عاشق و دلباخته اهل بیت(ع) و پوینده و رهرو مکتب عاشورایی که با امام خود بیعت و عهدی عاشقانه بسته بودند، به چه سان نامه عهد و پیمان را با خون پاک و مطهر خود امضا کردند و بر آن صحه نهادند.
اینک این لشگر متعهد و مخلص خدا که با گذشت سال های ارزشمند و گرانبها پس از تاسیس، با تجربه اندوزی در مسیر خدمت، همانند روزهای حماسه آفرینی هشت سال دفاع مقدس، در دیگر حوزه‌ها از جمله جبهه اقتصادی، شجاعانه و دلاورانه به دفاع از کیان میهن اسلامی مشغول هستند و در این مسیر با مشارکت فعالانه در عرصه سازندگی نقش آفرینی می‌نمایند.
خداوند سبحان را شاکریم که اندیشه متعالی تشکیل بسیج که توسط معمار کبیر انقلاب شکل گرفت، اینک اندیشه‌ای فراگیر و گسترده در ایران عزیز اسلامی است.
ضمن تبریک فرا رسیدن این هفته به بسیجیان جان برکف و خصوصا کارگران بسیجی استان فارس که در جبهه کار،تلاش و تولید نقش آفرینی می کنند، از درگاه خداوند متعال برای میهن عزیزمان سربلندی و سرافرازی و برای آحاد مردم قدرشناس کشور و به ویژه بسیجیان گرانقدر سلامتی و صحت مسألت دارم.
 
مصطفی هاشمی

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳
اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید