نمایش خبر

725 تعاونی در مرودشت فعال است

725 تعاونی در مرودشت فعال است
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مرودشت با بیان اینکه 725 تعاونی در سطح این شهرستان فعالیت دارد،گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 7 تعاونی جدید در سطح این شهرستان ایجاد شده و 6 تعاونی نیز در دست تشکیل است.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت ،محمد ژوبین رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی مرودشت، طالب دهقان رئیس اداره توسعه تعاونیها اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی  استان فارس، سعید تدین سرپرست اداره نظارت بر تعاونیها این اداره کل و امیری نژاد کارشناس مسئول واحد تعاون شهرستان از دو شرکت تعاونی بانوان شامل تعاونی تولیدی ماسک باران و تعاونی تولیدی فرش نگارین نقش مرودشت بازدید کردند.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مرودشت در حاشیه این بازدید گزارشی از حوزه تعاون این شهرستان ارائه کرد و گفت: ضروری است اهتمام و جدیت بیشتری از سوی مسئولین به موضوع تعاون صورت گیرد .

محمد ژوبین عنوان کرد: تحقق سهم 25 درصدی حوزه تعاون در اقتصاد کشور یکی از مهمترین راه حل های عبور از شرایط اقتصادی کنونی و رونق تولید است که باید محقق شود.

وی ادامه داد: برای تحقق سهم تعاون از اقتصاد کشور باید اقدامات اصولی در این حوزه صورت گرفته و مسئولین نیز در عمل از این بخش حمایت جدی داشته باشند.

در این بازدید رییس اداره توسعه تعاونیهای اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس از عملکرد واحد تعاون اداره مرودشت ابراز رضایت کرد و ضمن شنیدن صحبت های اعضای هیات مدیره دو تعاونی یاد شده قول مساعدت در جهت رفع مشکلات این واحدها داد.

سرپرست اداره نظارت بر تعاونیهای اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس نیز در این بازدید بحث نظارت بر عملکرد تعاونیها را مهم دانست و گفت: نظارت درست می تواند موانع پیش روی تعاونیها را مرتفع کند .

سعید تدین ادامه داد: مساله نظارت می تواند به حل مشکلات سد راه شرکتها و تعانیهای تولیدی کمک شایانی داشته باشد چرا که وقتی ناظرین از نزدیک از واحدهای تولیدی بازدید می کنند با مشکلات این واحدها آشنا و در جهت رفع آن اقدام می کنند.

شهرستان مرودشت در فاصله 45 کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.

۱۶ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۴۲
روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مرودشت |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید