نمایش خبر

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و دفاع غیرعامل در اقلید برگزار شد

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و دفاع غیرعامل در اقلید برگزار شد
کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی (اعتیاد ) و دفاع غیر عامل بصورت همزمان در کارخانه استیل و کشتارگاه صنعتی دام اقلید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اقلید ، کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و دفاع غیر عامل در محل کارخانه استیل و کشتارگاه صنعتی دام اقلید با حضور مسئول بسیج کارگری و اصناف شهید رجایی اقلید برگزار شد .

رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اقلید در این باره گفت : در این کارگاه آموزشی درخصوص انواع آسیب های اجتماعی ، اعتیاد و علل آن و همچنین چگونگی دفاع از محل کار در بحث پدافند غیر عامل مطالب لازم ارائه شد.

مسعودی افزود: مهمترین نهاد اجتماعی کـه در پیشگیری از اعتیاد میتواند بسیار مؤثر باشد، خانواده است. پیشگیری ازاعتیاد در مراکز مختلفی از جمله مدرسه، محل کار، منطقه و محل سکونت انجام می شود اما خانواده در بالاترین درجه اهمیت و حساسیت قرار دارد.

وی ادامه داد: والدین نخستین کسانی هستند که شخصیت فرزندان را شکل می دهند، محیط خانوادگی مناسب، باعث شکل گیری و رشـد سالم  فـرزنـدان مـی شـود و محیط خانوادگی نـامـنـاسـب، مـی تـوانـد آسـیـبهـای روانـــی و شخصیتی جبران ناپذیری را به فرزندان وارد کند

در پایان این کارگاه آموزشی از کارگران کوشای کارگاههای مذکور تجلیل و لوح تقدیر به انها اهدا شد.

شهرستان اقلید در فاصله ۲۶۷ کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.

۴ آبان ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴
روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اقلید |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید