نمایش خبر

پیام تبریک سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع)

پیام تبریک سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع)
سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) ،امام جعفر صادق (ص) و هفته وحدت پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس؛مصطفی هاشمی، سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس طی پیامی فرارسیدن هفته وحدت، میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و میلاد امام جعفرصادق (ع) را تبریک گفت.

متن پیام وی به شرح زیر است:

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

ربیع‌الاول ماه زیبایی‌هاست و یادآور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و به همین دلیل دوازدهم تا هفدهم ربیع‌الاول که با عنوان «هفته وحدت» نامگذاری شده است، فرصت ارزشمند و مبارکی است تا همه مسلمانان سراسر جهان در فضایی آکنده از صمیمیت و همدلی، برای تحقق و تعمیق وحدت همه‌جانبه گام‌های مستحکم‌تری بردارند.

هفته وحدت بدون تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان‌ساز اسلام است.

اینجانب فرارسیدن هفته وحدت و میلاد فرخنده پیامبر مهربانی و اخلاق، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و همچنین حضرت امام جعفر صادق (ع)، ششمین اختر تابناک امامت و ولایت و مؤسس مذهب جعفری را به تمامی اهالی فارس، به‌ویژه کارگران،کارفرمایان و تعاونگران این استان و کارکنان، مدیران ستادی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس و همکاران شهرستان‌ها تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می‌نمایم.

مصطفی هاشمی

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس

۱ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید