نمایش خبر

آیین گرامیداشت هفته تعاون و تجلیل از تعاونگران برتر شهرستان زرقان برگزار شد

آیین گرامیداشت هفته تعاون و تجلیل از تعاونگران برتر شهرستان زرقان برگزار شد
همزمان با آخرین روز از هفته تعاون آیین گرامیداشت هفته تعاون و تجلیل از تعاونگران برتر زرقان با حضور تعاونگران و مسئولان شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان؛رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم به اعضای شورای اداری و تعاونگران و تلاشگران عرصه تعاون در شهرستان زرقان هدف از برگزاری این مراسم را تجلیل از تعاونی های برتر در رسته های مختلف که توسط تیم داوری حایز حداکثر امتیاز شده و همچنین تجلیل دو تعاونی برتر که در شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر در استان فارس صاحب جایگاه شدند و ارج نهادن به تلاش های سایر تعاونگران عنوان کرد.

سمیه رفیعی در ادامه با اشاره  به کسب عنوان  تنها تعاون شهر استان فارس در سال گذشته ،گفت: امروز با وجود چندین هزار تعاونگر در شهرستان ، کمبود بانک توسعه تعاون در این شهر احساس می شود و بر لزوم توجه مسئولان شهرستان به این مهم و لزوم حمایت بیشتر از شرکت تعاونی باید انجام شود..

در ادامه این مراسم حجت السلام دهقان امام جمعه شهر لپویی ، یکی از راه های برون رفت و مبارزه در این جنگ نابرابر اقتصادی را تعاون دانست و گفت:  تقویت روحیه همیاری ، امیدواری و نشاط بعنوان رمز موفقیت تعاونگران است.

فرماندار شهرستان زرقان در ادامه با اشاره نشست خود با تعاونگران به مناسبت هفته تعاون و اشنایی با دغدغه های این قشر ، جایگاه تعاون در زرقان را بسیار برجسته دانست..

محمد اسدالهی با اشاره به جایگاه تعاون و نام گذاری هفته ای به این عنوان افزود: حمایت از شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان زرقان  توسط مردم  و ارگان اجرایی امری ضروری است.

در پایان از شرکت تعاونی بهشیر گاوداران لپویی به مدیریت مهدی جعفری  و شرکت تعاونی حمل و نقل کامیونداران خود راننده زرقان به مدیریت حسین قدرتی به عنوان تعاونی های برتر استان فارس در شانزدهمین جشنواره ملی  تعاونی های برتر و  همچنین از شرکتهای تعاونی تازه تاسیس در سه سال اخیر که در داوری وارزیابی حوزه اشتغال و فعالیت اقتصادی موفق عمل کرده بودند به عنوان تعاونی های شایسته تقدیر شهرستان زرقان  با اهدا لوح سپاس و جوایز به شرح ذیل قدردانی به عمل آمد.

۱.تعاونی کشت و صنعت دونه دونه محمود آباد  به مدیریت اسماعیل زارع

۲.شرکت تعاونی کیمیاگران رشد کودک و نوجوان به مدیریت مجید جعفری  ۳.شرکت تعاونی ماکیان پرور نازگل شول به مدیریت منتهی لطفی

۴.شرکت تعاونی تصویرسازان نقش خیال فارس به مدیریت احسان پور زرقان

۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۵۷
روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید