نمایش خبر

برترین‌های حوزه تعاون مرودشت تجلیل شدند

برترین‌های حوزه تعاون مرودشت تجلیل شدند
بمناسبت هفته تعاون و با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه مرودشت و رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی این شهرستان از 15 تعاونی موفق و برتر تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت ؛رییس این اداره،کارکنان و تعدادی از تعاونگران نمونه شهرستان بمناسبت هفته تعاون با فرماندار شهرستان دیدار کردند.

مرودشت بر قله تعاون فارس

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مرودشت در این دیدار ضمن تبریک و گرامیداشت هفته تعاون به بیان عملکرد یکساله حوزه تعاون این شهرستان پرداخت و گفت: حوزه تعاون مرودشت سال گذشته مقام اول در بین ادارات استان فارس را به خود اختصاص داده است.

محمد ژوبین افزود: تعاون پیشرو و مولد چرخ اقتصاد کشور است و باید اهتمام و حمایت همه جانبه مسئولین خصوصا وزارت متبوع از این بخش صورت پذیرد تا نقش اصلی تعاون در اقتصاد کشور محقق شود.

ژوبین در بخش دیگری از صحبتهای خود بمناسبت هفته تعاون از تعاونگران نمونه در حوزه تعاونیهای مسکن ، مصرف ،اعتبار ،حمل نقل ،تامین نیاز ،دامداران ،صنایع دستی و تولیدی پوشاک و ماسک بخاطر فعالیت و ارئه خدمات به اعضا با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.

در ادامه جلسه تعاونگران برتر حاضر در جلسه ضمن معرفی خود و نوع فعالیت شرکت تعاونیهای تحت مدیریت به بیان مشکلات و ارائه پیشنهادات در جهت کمک و رفع موانع از پرداختند.

تعاون ظرفیت پررنگتر شدن در اقتصاد کشور را دارد

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرودشت نیز در این نشست ضمن شنیدن مشکلات پیش روی بخش تعاونیها خواستار تشکیل کمیته های تخصصی در کلیه موارد یاد شده در این جلسه شد.

علیرضا بیات پور ضمن تقدیر از عملکرد اداره تعاون کار رفاه اجتماعی شهرستان درهفته تعاون،اصل 44قانون اساسی را متذکر شد که در این اصل سیاست کلی نظام بخش اقتصاد و مولدهای حرکتی را در بخش دولتی، بخش تعاون و بخش خصوصی توصیف کرده و افزود: بخش تعاون این ظرفیت را دارد که درصد بیشتری از سیاست اقتصادی کشور را به خود اختصاص دهد.

تقدیر از نمونه های تعاون مرودشت

در پایان این مراسم از طرف معاون استاندار و فرماندار ویژه مرودشت از بخش تعاون اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان و مدیران تعاونی‌های برتر مرودشت تقدیر شد.

شهرستان مرودشت در فاصله 45 کیلومتری شمال شیراز واقع شده است.

۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۵۴
روابط عمومی اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید