نمایش خبر

۲۰ رتبه برتر ملی و استانی سهم فارس از جشنواره شانزدهم تعاون

۲۰ رتبه برتر ملی و استانی سهم فارس از جشنواره شانزدهم تعاون
سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با بیان اینکه اتاق تعاون این استان رتبه نخست ملی را کسب کرد،گفت: 2 تعاونی این استان در سطح ملی شایسته تقدیر و برتر ملی معرفی، 12 تعاونی نیز در جشنواره استانی بعنوان برتر انتخاب و 7 تعاونی فارس نیز شایسته تقدیر استانی شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر شناخته شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس؛ مصطفی هاشمی سه شنبه در آیین شانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر ملی و استانی ضمن گرامیداشت هفته تعاون،افزود: تعاون فارس در سطح کشور می درخشد.

وی ادامه داد: دو تعاونی فارس در شانزدهمین دوره جشنواره تعاونی های برتر مقام برتر ملی را کسب کردند و 7 تعاونی نیز شایسته تقدیر و 12 تعاونی نیز بعنوان تعاونی برتر استانی معرفی شدند که در مجموع ۱۹ تعاونی برتر و استانی معرفی و اتاق تعاون فارس نیز رتبه نخست را در سطح کشور کسب کرده است.

هاشمی کسب این دستاوردها را حاصل تلاش تعاونگران خطه فارس دانست و گفت: عملکرد تعاونی ها در همکاری و تعاون به خیر و نیکی است.

سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس اظهار داشت: امیدوارم روزی فرا برسد که عملکرد اغلب تعاونی های استان پهناور فارس در وضعیت برتر قرار داشته و داوری برای انتخاب به سختی انجام شود و همه تعاونی های فارس الگو باشند.

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۸:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید