نمایش خبر

شانزدهمین جشنواره ملی و استانی تعاونی های برتر برگزار شد

شانزدهمین جشنواره ملی و استانی تعاونی های برتر برگزار شد
مدیر تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: شانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر ملی و استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس؛ زهرا عواطفی فرد سه شنبه در آیین شانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر ملی و استانی ضمن تبریک هفته تعاون به تمام تلاشگران این عرصه،گفت: در سال جاری به دلیل شرایط کرونایی جشنواره ملی و استانی تعاونی‌های برتر بصورت مجازی و تنها با حضور مدیران تعاونی‌های برتر برگزار می شود.

زهرا عواطفی فرد افزود: در سنوات اخیر نحوه انتخاب تعاونی های برتر صرفا از طریق ثبت تقاضا و بارگذاری مستندات در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون صورت گرفته است.

وی اعلام کرد: شانزدهمین دوره جشنواره تعاونی های برتر سال 1400 با استفاده از مدل رقابت المپیادی و الگوی امتیازی از طریق سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون برگزار و برترین‌ها انتخاب شده و صرفا تعاونی هایی که برای بهنگام سازی اطلاعات و تکمیل پرسشنامه تخصصی اقدام کردند مورد ارزیابی و داوری قرار گرفته اند.

وی سهم استان فارس از تعاونی های برتر سال 1400 راتشریح کرد و گفت: اتاق تعاون استان فارس رتبه اول را در شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر کشور کسب کرده است.

عواطفی فرد ادامه داد: ۱۲ تعاونی این استان بعنوان برتر استانی و ۷ تعاونی نیز شایسته تقدیر شناخته و از میان آنها ۲ تعاونی نیز در سطح ملی موفق به کسب رتبه برتر شدند.

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۸:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید