نمایش خبر

دیدار تعاونگران زرقان با امام جمعه و فرماندار شهرستان

دیدار تعاونگران زرقان با امام جمعه و فرماندار شهرستان
تعاونگران زرقان به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون با امام جمعه و فرماندار این شهرستان بصورت جداگانه دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان؛ سمیه رفیعی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان با همراهی تعدادی از تعاونگران و فعالان عرصه تعاون به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون با حجت الاسلام ربانی شیرازی امام جمعه زرقان ، اسداللهی فرماندار شهرستان بصورت جداگانه دیدار و گفتگو کردند.

سمیه رفیعی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان در دیدار با امام جمعه زرقان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت حوزه تعاون شهرستان،گفت: تعاون و همیاری یکی از نیازهای بارز در جهت تحقق شعار سال می باشد که در این راستا مجموعه تعاون کار و رفاه اجتماعی زرقان با اولویت قرار دادن تعاونی های تولیدی ، کشاورزی و گلخانه ای در جهت مانع زدایی و پشتیبانی از این ارگان های اجتماعی و  اقتصادی از هیچ کوششی دریغ نکرده و نخواهد کرد.

حجت الاسلام ربانی شیرازی نیز در این دیدار با تبریک هفته تعاون،گفت: توجه و تقویت شرکت های تعاونی علی الخصوص تعاونی توسعه عمران شهرستان زرقان می تواند موجب ایجاد اشتغال پایدار ، روحیه همکاری و همیاری بیشتر در جامعه و در نتیجه رشد بیشتر شرکت های تعاونی در سطح روستاهای زرقان شود.

در ادامه این دیدار تعاونگران حاضر  شرحی از فعالیت های تعاونی های خود را ارائه و پاره ای از مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را مطرح کردند.

همچنین در ادامه دیدار با مسئولان شهرستان، رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان و جمعی از تعاونگران با حضور در فرمانداری زرقان با اسداللهی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار شهرستان زرقان در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گفت: انتخاب شهرستان زرقان به عنوان تنها تعاون شهر استان فارس، نشان از کار جهادی و تلاش مدیران و تعاونگران شهرستان دارد که شایسته تقدیر است.

محمد اسداللهی با بیان اینکه تعاونی‌ها با مشارکت جمعی شکل می‌گیرند، تصریح کرد: سرمایه‌های کوچک و سرگردان می‌توانند با تجمع در بخش تعاون به سرمایه‌های کلان تبدیل شده و سودآوری برای اعضا داشته باشند.

او ادامه داد: تعاونی‌ها به دلیل ماهیت وجودی و با توجه به خواسته‌ها و نیازهای اعضا دارای نقش اجتماعی ارزنده ای هستند و از ابتدا یار انسان‌های محروم برای ترقی و شیوه‌ای برای تامین منافع مشترک آنها بوده است.

فرماندار زرقان ورود تعاونی‌ها به اشتغال را راهگشا دانست و گفت: بخش صنایع ، شهرداری‌ها و دهیاران شهرستان می‌بایست جهت حمایت از تعاونی‌های شهرستان پروژه‌های عمرانی و پیمان‌های خود را جهت انعقاد قرار داد با اولویت تعاونی‌های شهرستان اجرا و اقدام نمایند.

در ابتدای این دیدار رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گزارشی از عملکرد شرکت‌های تعاونی در سطح شهرستان ارائه و همچنین تعدادی از مدیران شرکت تعاونی‌های شهرستان مشکلات پیش روی حوزه تعاون زرقان را مطرح کردند.

همچنین رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان و تعاونگران و فعلان بخش تعاون شهرستان با حضور در مزار معطر شهدای گمنام با اهدا شاخه و قرائت فاتحه یاد و خاطره این شهدای والامقام را گرامی داشتند.

شهرستان زرقان در فاصله حدود 25 کیلومتری شمال شیراز واقع شده است.

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۰۹
روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید