نمایش خبر

استاندار فارس اعلام کرد:

تعاون پیوندی ناگسستنی بین اقتصاد، دین و فرهنگ بوجود می‌آورد

تعاون پیوندی ناگسستنی بین اقتصاد، دین و فرهنگ بوجود می‌آورد
استاندار فارس به مناسبت فرارسیدن هفته تعاون (13 الی 19 شهریورماه) پیام تبریکی صادر کرد و گفت: روح تعاون و توصیه به انجام کار جمعی، متاثر از آموزه های دینی و فرهنگی ما است و پیوندی ناگسستنی میان اقتصاد، دین و فرهنگ را به وجود می‌آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان فارس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس،متن پیام عنایت الله رحیمی ،استاندار فارس به شرح زیر است:

بِس٘مِ اللهِ الرَّحمَنِ الرَّحِیم

تَعاوَنُوا عَلَی البِرِّ و التَّقوی

هفته تعاون، فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگ تعاون و تکریم تعاونگرانی است که به مشارکت هدفمندانه، اهتمام جدی مبذول می نمایند.

ضرورت گسترش و حمایت از  شرکت ها و تعاونی ها در حوزه تولید، توزیع و خدمات، تاثیر بسزایی در افزایش نقش مردم در اقتصاد دارد و فرصت توزیع عادلانه تر ثروت، کاهش بیکاری، و توسعه را فراهم تر می سازد. این مهم در اصل 44 قانون اساسی و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری، مورد تاکید است.

روح تعاون و توصیه به انجام کار جمعی، متاثر از آموزه های دینی و فرهنگی ما نیز بوده و پیوندی ناگسستنی میان اقتصاد، دین و فرهنگ را به وجود می آورد تا  آرمان عدالت اقتصادی و فقرزدایی در سایه سار مشارکت و همکاری تحقق یابد.

اینجانب ضمن تشکر و قدردانی از خانواده بزرگ تعاون در استان فارس، فرارسیدن هفته تعاون را به تعاونگران معزز تبریک عرض نموده و امیدوارم شاهد توفیقات بیش از پیش این عزیزان در حوزه های مختلف باشم و با نهادینه شدن فرهنگ و روحیه تعاون، بستر توسعه و پیشرفت استان، بیش از پیش، مهیا گردد.

رحیمی - استاندار فارس

۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ۱۸:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید