نمایش خبر

ثبت نام شانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر فارس فراخوان شد

ثبت نام شانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر فارس فراخوان شد
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس،گفت: ثبت نام شانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر فارس فراخوان شد و این فرآیند تا 18 خردادماه 1400 ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس،سهراب مختاری با اشاره به فراخوان ثبت نام شانزدهمین دوره جشنواره تعاونی‌های برتر،افزود: فرآیند ثبت نام شانزدهمین دوره تعاونی‌های برتر از 18 اردیبهشت ماه 1400 آغاز و به مدت یکماه تا 18 خردادماه امسال ادامه دارد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس ادامه داد: از تعاونگران استان فارس دعوت می شود با مراجعه به سایت https://taavoni.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند.

وی با بیان اینکه مهلت اعلام شده برای ثبت نام در این جشنواره غیر قابل تمدید است، اضافه کرد: به روز رسانی اطلاعات تعاونی‌ها شامل بارگذاری مدارک و مستندات مرتبط با مجامع عمومی ، اطلاعات اعضای تعاونی ها ، اطلاعات شاغلین ، صورت های مالی ، گزارش های حسابرسی از سال 96 تا99 باید در سامانه مذکور بارگذاری شود.

مختاری در خاتمه گفت: بررسی مدارک و مستندات و معرفی منتخبین برتر استانی و ملی شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر تا نیمه شهریورماه 1400 اعلام خواهد شد.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۲:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید