نمایش خبر

گام‌هایی به سوی تحقق شعار سال در سپیدان

گام‌هایی به سوی تحقق شعار سال در سپیدان
اولین نشست ستاد تحقق فرامین نوروزی 1400 مقام معظم رهبری با عنوان "تولید ،پشتیبانی ها ،مانع زدایی ها "در سپیدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان  اولین نشست ستاد تحقق فرامین نوروزی مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۰ در حسینه شهید سلیمانی شهرستان سپیدان با حضور امام جمعه ،فرماندار ،دادستان فرمانده سپاه ،روسای ادارات و مدیران واحد های تولیدی صنعتی شهرستان سپیدان جهت برنامه ریزی و تحقق فرامین نورزی مقام معظم رهبری برگزار شد. 

سرهنگ جعفری فرمانده سپاه ناحیه سپیدان شعار سال را شعاری برخواسته از اولویت ها و واقعیت های موجود جامعه عنوان کردند و مخاطب این شعار را همه آحاد ملت، مسئولین و جریانات سیاسی و... داشتند و لزوم توجه ویژه و سعی و تلاش برای تحقق این امر مهم را خواستار شدند

وی ادامه داد : در منویات رهبری راه علاج مشکلات کشور، قوی شدن در همه حوزه ها خصوصا حوزه اقتصادی و بستر تولید بیان شده  و راه حل مشکل بیکاری، مشکلات معیشتی و کمبود و گرانی را پشتیبانی از تولید و رفع موانع تولید معرفی کرد وخواستار پای کار آمدن همه مسئولین شهرستان برای حمایت و رفع موانع از تولید شد.

در ادامه روسای کارخانجات و واحدهای تولیدی حاضر در جلسه به بیان مشکلات و موانع  موجود صنعت گران و تولید کنندگان وپشتیبانی های مورد نیاز که باعث تحقق بیشتر فرمایشات رهبری می گردد  اشاره کردند .

 حسن همتی فرماندار سپیدان  نیز دستور  حل فوری مشکل شهرک های صنعتی  که در جلسه مطرح شد داد و ادارات شهرستان را جهت  پشتیبانی از تولید و رفع موانع تولید ، ملزم نمود.

در حاشیه این نشست ابراهیم هوشمندی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت :  با توجه به اینکه امسال با عنوان "تولید, پشتیبانی ها,مانع زدایی‌ها" نامگذاری شده است, جا دارد تا با رونق تولید در بخش تعاون رشد اقتصادی, فقرزدایی, اشتغال مولد و یکپارچگی اجتماعی وتقویت کارآفرینی محقق شود.

وی ادامه داد : اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی اهتمام جدی در رفع موانع واحد های  تولیدی و کارخانجات را در سال های گذشته داشته و همچنان با تلاش و کوشش  بیشتر در سال 1400 مانع زدایی از کارخانجاتی که در روند تولید با موانعی روبرو هستند و پشتیبانی از تولید کننده گان  در دستور کار دارد.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۰۴
روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید