نمایش خبر

بالندگی سازمانی و افزایش رضایتمندی در جامعه،اولویت ۱۴۰۰ است

بالندگی سازمانی و افزایش رضایتمندی در جامعه،اولویت ۱۴۰۰ است
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: رشد و بالندگی سازمانی و ارتقاء سطح رضایت‌مندی جامعه هدف در سال ۱۴۰۰ مدنظر خانواده بزرگ تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس،سهراب مختاری در شورای اداری تعاون کار و رفاه اجتماعی این استان با تشکر از تلاش های یکساله کارکنان این اداره کل در مرکز استان و سراسر شهرستان های فارس گفت: تحقق اهداف سازمانی و ارتقاء سطح رضایت‌مندی جامعه هدف شامل کارگران، کارفرمایان، کارآفرینان ،بیکاران ،تعاونگران و همکاران ازجمله اولویت های مهم این مجموعه است که باید در سال جدید با جدیت و اهتمام بیشتری پیگیری و دنبال شود.

وی تاکید کرد: همه کارکنان مجموعه تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در تحقق موفقیت‌ها سهم دارند و ضروری است که کمبودها را جبران و موفقیت ها را پاس داشت.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس در ادامه به اقدامات متمایز این مجموعه در سال ۹۹ با وجود شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: در سال جاری ۴۹۵ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی در سطح استان فارس به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه به ۷۳ هزار نفر در سطح استان فارس امسال بیمه بیکاری پرداخت شده،افزود: روند اجرایی کار در این مجموعه به نحوی است که موفقیت توام با حفظ سلامت مردم و جامعه هدف مدنظر بوده است.

مختاری با اشاره به دریافت نزدیک به ۱ میلیون خانوار استان فارس از حمایت های معیشتی دولت بیان کرد: انواع مختلف حمایت‌ها و کمک‌هایی که در توان کشور و ستاد ملی و استانی پیشگیری از کرونا بوده برای مردم انجام شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: حدود ۷۶۰ هزار نفر  بیمه شده تأمین اجتماعی در استان فارس وجود دارد که حدود ۴ هزار نفر از آنها به کرونا مبتلا شده که اکثر آنها بهبود یافته اند که این حاصل تلاش و انجام اقدامات نظارتی مناسب بازرسان کار، کارشناسان بهداشت حرفه ای ، تشکلات و نهادهای فرهنگی،اجتماعی  و مذهبی کارگران و کارفرمایان و بازرسی‌های به موقع بوده است.

این مقام مسئول به اقدامات بسیار موثر حوزه روابط کار و تعاون فارس در سال ۹۹ اشاره کرد و گفت: برای اولین بار بانک توسعه تعاون به سمت حمایت همه جانبه از بخش‌های مختلف اقتصادی این استان بویژه در حوزه تعاون هدایت شده است.

وی همچنین اشاره ای به ضرورت افزایش سرمایه اجتماعی در بخش تعاون و افزایش سهم بخش تعاون در اقتصاد استان کرد و گفت: دریچه موفقیت در این بخش توجه جدی به موضوع آموزش و ترویج است و ضروری است که بر عملکرد تعاونی‌ها بویژه تعاونی‌های مسکن مصرف و اعتبار نظارت همه جانبه کرد.

وی اصلاح ساختار اداری حوزه تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس در زمینه‌های مختلف را یکی از مهمترین دستاوردهای این اداره‌کل دانست و افزود: تحقق اهداف صد در صدی ،انتظارت وزارتی و تحقق اهداف استانی مدنظر استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ملاک خوبی برای ارزیابی های برون سازمانی تلقی می شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس در پایان بیان کرد: بالندگی و رشد سازمانی در سال ۱۴۰۰ باید به جد و با اهتمام بیشتر مدنظر همه کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس باشد،ضمنا همکاری مناسب برای برگزاری انتخابات پیش رو با همکاری فرمانداران شهرستانها یکی از انتظارات جدی اداره‌کل از مدیران ستادی و اجرایی است و تلاش برای مشارکت حداکثری در انتخابات بدون جانبداری غیرقانونی از رسالتهای همه مدیران است.

۳۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید