نمایش خبر

شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس کمال طلب و هم افزا است

شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس کمال طلب و هم افزا است
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: بر شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارتخانه در سطح این استان روح کمال طلبی حاکم و موسسات اقتصادی و ارگانهای مختلف زیرمجموعه همکاری و هم افزایی خوبی دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس؛سهراب مختاری در جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان فارس افزود: سال سختی را پشت سر گذاشتیم که تلاش‌ها و اقدامات ممتاز ارگانهای زیرمجموعه وزارت در سطح این استان برای حفظ مشاغل در بحران شیوع کرونا جای قدردانی دارد.

وی در ادامه نقش شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی را در سطح این استان در راستای تقویت همکاری‌های فی‌مابین عنوان کرد و گفت: نقش این شورا باید بیش از پیش در فارس تقویت شود زیرا این مهم در راستای شخصیت سازمانی وزارتخانه در سطح استان و پیشبرد اهداف سازمانی ضروری است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس با بیان اینکه شاکله این شورا باید حفظ و تقویت آن مدنظر باشد،به خانواده بزرگ زیرمجموعه وزارتخانه در این استان اشاره کرد و گفت: بر شورای هماهنگی استان فارس روح کمال طلبی حاکم است و موسسات اقتصادی و ارگانهای مختلف زیرمجموعه هم‌افزایی خوبی با یکدیگر دارند.

مختاری به نمایندگی از وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از تلاش همه مدیران دستگاه های عضو این شورا قدردانی و تصریح کرد: پیشنهاد می‌شود که تمام دستگاه‌ها اجرایی و موسسات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی عضو این شورا برنامه ریزی جامعی برای سال آینده تدوین و گزارش پیشرفت دستگاه های زیرمجموعه در سال ۹۹ نیز تهیه و در این شورا ارایه شود.

رییس شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس در خاتمه گفت: ضروری است که آمار و اطلاعات اقدامات انجام شده ارگان‌ها و موسسات زیرمجموعه وزارتخانه در یکسال گذشته گردآوری و برای برنامه ریزی سال ۱۴۰۰ مدنظر قرار گیرد.

این نشست ۳ مصوبه نیز در پی داشت ،نخست اینکه در شهرستان‌های جدید التاسیس تا زمان ایجاد و راه اندازی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی با همکاری فرمانداری های این شهرستان ها نسبت به ایجاد مجتمعی تحت عنوان ادارات اقدام شود.

در این جلسه همچنین مقرر شد که در قالب تهیه یک بولتن عملکرد ارگانها و موسسات عضو شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان فارس تهیه و به مسولان و مراکز استانی و کشوری اطلاع رسانی شود.

در این نشست همچنین مقرر شد که چنانچه شرکت‌های عضو شورا هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سطح استان فارس که مشکلی با بانک‌های عامل عضو این شورا دارند با نظارت اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس جلسه‌ای برای حل این مشکلات برگزار شود.

۳۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید