نمایش خبر

کارگران و کارآفرینان سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند

کارگران و کارآفرینان سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند
استاندار فارس بر تمرکز هجمه دشمنان کشور در سالهای اخیر در زمینه اقتصادی و اعمال انواع و اقسام فشارها به این بخش اشاره کرد و گفت: با شناخت برنامه های دشمن باید راهکارهای مناسب برای مقابله با آن اندیشید و کارگران و کارآفرینان استان فارس و کشور در این جبهه سربازان خط مقدم هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس؛عنایت الله رحیمی سه‌شنبه در جشنواره امتنان از کارگران و واحدهای نمونه و همایش تجلیل از کارفرمایان سلامت محور و خانه های بهداشت کارگری برتر استان فارس افزود: جامعه بالنده و تولیدگر کارگری و کارفرمایی استان فارس بهترین عملکرد را در مدیریت بیماری کرونا داشته است.
رحیمی به شرایط امروز کشور و وجود تحریم‌های ظالمانه اشاره کرد و گفت: دشمنان این کشور با اعمال این تحریم‌ها سفره و معیشت مردم را هدف‌ قرار داده و شیوع بیماری کرونا نیز این شرایط را دشوارتر کرد و آسیب زیادی بر مولفه های اقتصادی،اجتماعی، فرهنگی و سیاسی کشور و جهان وارد کرده است.
وی تلاش همه کارگران و تولیدکنندگان برای شکست توطئه های اقتصادی دشمنان را شایسته والاترین تقدیرها دانست و افزود: جامعه کارگری ،کارآفرینی و تولیدگران، سربازان خط مقدم مقابله با سیاست های خصمانه استکبار بوده و در این شرایط توانسته‌اند چنان مقاومت جانانه‌ای کنند که سیاست‌های استکبار به شکست انجامیده و جمهوری اسلامی در سایه رهنمودهای رهبری از این پیچ خطرناک سرافراز بیرون آید.
استاندار فارس با بیان اینکه روز به روز این نظام مردمی و دینی شکوفا،بالنده و پیشروتر خواهد بود،اظهار کرد: نامگذاری شعار سال‌ بصورت متوالی طی سالهای اخیر در حوزه اقتصاد و تولید نشان دهنده این موضوع است که به درستی رهبر انقلاب چالش های پیشرو را تشخیص و کشور را در این مسیر ریل گذاری کرده‌اند.
وی بر تمرکز هجمه های دشمنان کشور در سالهای اخیر در زمینه اقتصادی و اعمال انواع و اقسام فشارها به این بخش اشاره کرد و گفت: با شناخت برنامه های دشمن باید راهکارهای مناسب برای مقابله با آن را اندیشید و کارگران و کارآفرینان استان فارس و کشور در این جبهه سربازان خط مقدم هستند.
رحیمی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی ریل گذاری مقابله با تهدیدهای اقتصادی سالهای اخیر بوده است تا علاوه بر پاسخ مناسب به تهدید ها، کشور و فارس به سمت پیشرفت و تکامل هدایت و رفاه و آسایش برای مردم به ارمغان آورده شود.
وی در ادامه با بیان اینکه جهش تولید در اثر تلاش های کارآفرینان و سرمایه گذاران و جامعه کارگری استان فارس بطور عملی در سال ۹۹ محقق شده است اضافه کرد: در بخش کشاورزی، صنعت ،معدن، تجارت و بازرگانی موفقیت های ارزشمندی در سالهای اخیر بدست آمده است . 
وی در این باره گفت: در زمینه محصولات صنعتی و کشاورزی برای اولین بار فارس بعنوان صادر کننده شمش آلومینیوم ،کربنات سدیم ، فولاد ، مواد شیمیایی و کود، خدمات فنی و مهندسی در سطح کشور شناخته شده و این اهداف جز در سایه تلاش جامعه کار و ‌تولید این استان محقق نمی شد.
استاندار فارس خطاب به جامعه کار و تولید استان فارس گفت: فکر و ایده خلاق، ریسک پذیری، آموزش و مطالعه ازجمله مواردی است که باید مدنظر کارگران و کارفرمایان این استان قرار داشته تا با افکار مثبت و متمرکز بهترین‌ عملکرد در این حوزه محقق شود.
وی در بخش دیگر سخنان خود به انتخابات پیش رو نیز اشاره کرد و گفت: همه ما بایستی مکلف باشیم برای آینده بهتر تلاش کرده و به جامعه آگاهی داده و دانایی ببخشیم.
وی دولت را مجری بی طرفی در عرصه انتخابات دانست و افزود: کسانی که مقبولیت، دانش و تجربه دارند در این عرصه حاضر شوند و  شرایط به گونه ای مدیریت شود که تمام کسانی که زیر پرچم جمهوری اسلامی و با اعتقاد به ولایت فقیه زندگی می کنند در انتخابات پیش رو امکان داشتن کاندیدای مورد نظرشان را داشته باشند و این زمان است که مشارکت افزایش و منافع ملی نیز محقق خواهد شد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ۲۱:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید