نمایش خبر

کانون بازنشستگان شهرستان بیضا تشکیل شد

کانون بازنشستگان شهرستان بیضا تشکیل شد
کانون بازنشستگان کارگری شهرستان بیضا به همت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و به منظور خدمات رسانی به بازنشستگان بیضا تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان سپیدان ؛مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره  و بازرسین کانون بازنشستگان شهرستان بیضا با حضور  ابراهیم هوشمندی و مهرزاد خسروی  مسئولین اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی دو شهرستان سپیدان و بیضا  برگزار شد.

ابراهیم هوشمندی ضمن تبریک به مناسبت اعیاد ماه رجب از هیات موسس جهت برپایی مقدمات برگزاری مجمع تقدیر کرد و گفت: بازنشستگان سرمایه های کشور هستند آنچه که یک فرد بعد از سالها زحمات متوالی کسب می کند گنجینه ای است که باید از آن جهت پرورش نیروهای جوان به درستی استفاده کرد.

هوشمندی افزود: با تاسیس کانون بازنشستگان امیدواریم مشکلات بازنشستگان شهرستان بیضاحل شود،از اعضای هیئت مدیره  که در پایان مجمع انتخاب می‌شوند انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی مطلوب و اهتمام، در جهت حل مسائل و مشکلات بازنشستگان تأثیرگذار باشند و برای دستیابی به این هدف اداره کار همیشه آماده ارائه خدمت می باشد.

در ادامه مراسم پس از بحث و تبادل‌نظر، اعضای هیأت رئیسه کانون برای اداره جلسه از بین حاضران انتخاب و با رسمیت یافتن  مجمع،کاندیداهای هیأت مدیره کانون بازنشستگان ضمن معرفی ، سوابق کاری خود را نیز بیان کرده  و در ادامه با برگزاری انتخابات، هیات مدیره و بازرسان مشخص شدند.

گفتنی است قبل از این بازنشستگان بیضا جهت انجام امور خود مجبور به پیمودن فاصله 100 کیلومتری تا شهرستان سپیدان بودند که به همت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سپیدان این مشکل برطرف شد.

شهرستان‌های سپیدان و بیضا به ترتیب در فاصله ۸۰ کیلومتری و ۶۱ کیلومتری غرب شیراز واقع شده‌اند.

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۰۶
روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید