نمایش خبر

از بانوان کارآفرین و برتر سپیدان تجلیل شد

از بانوان کارآفرین و برتر سپیدان تجلیل شد
در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و بزرگداشت روز زن و با حضور سرپرست فرمانداری سپيدان ، رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی و جمعی از روسا و بانوان ادارات شهرستان برگزار شد،از دو بانوی کارآفرین و تعاونی برتر شهرستان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی  سپیدان،همزمان با دهه مبارک فجر، برنامه پیاده روی با حضورحسن همتی سرپرست فرمانداری سپیدان ،ابراهیم هوشمندی رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی و جمعی از مسئولین و بانوان ادارات شهرستان در شهر اردکان سپیدان برگزار شد.

ابتدا ابراهیم هوشمندی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن تبریک  ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و سالروز میلاد حضرت فاطمه سلام الله علیها و هفته گرامیداشت مقام زن و مادر گفت: زنان موفق و کارآفرین با روجیه جهادی و با غلبه بر مشکلات خاص خود توانستند به عنوان یک زن موفق  و کارآفرین نمونه که الگوی زنان شهرستان نیز هستند به جامعه امروزی معرفی شوند.

وی افزود: در شهرستان سپیدان  از این زنان موفق بسیار هستند که باید استعداد یابی و مورد توجه قرار گیرند تا با فعالیت خوب این مجموعه بتوانیم در مسیر کاهش بیکاری و جهش  تولید گام موثری  برداریم.

در ادامه سرپرست فرمانداری سپیدان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و با تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن به نقش وجایگاه مهم بانوان در جامعه اشاره و اظهار داشت: از روزی که توفیق خدمت به مردم شریف شهرستان را پیدا کردم،توجه ویژه به نقش وجایگاه بانوان شهرستان از اولویت های مهم کاری بنده بوده است..

حسن همتی در ادامه افزود:  بانوان سپیدانی این توان و پتانسیل را دارند که بتوانند نقش آفرین باشند و جایگاه خوبی در سیستم مدیریتی شهرستان داشته باشند.

در ادامه  این برنامه از سرکار خانم کشاورز مدیرعامل شرکت تعاونی زنان هنرمند بومی سپیدان،سرکار خانم دانشورمدیرعامل شرکت ترنج بافت دانشوران سپیدان بعنوان بانوی کارآفرین و تعاونی برتر تقدیر شد.

در این برنامه همچنین از سرکار خانم جعفری کارشناس روابط کار اداره تعاون و رفاه اجتماعی و خانم  مختاری دبیر کارگروه بانوان فرمانداری، تقدیر و از تعدادی از بانوان شرکت کننده در این برنامه به قید قرعه و با اهدا هدایایی تجلیل شد..

گفتنی است،شرکت کنندگان در این برنامه،مسافت مسیر پارک شهروند شهر اردکان تا  مجموعه ورزشی فرهنگی،تفریحی واقامتی کارگران بام سپیدان را پیاده روی کردند.

شهرستان سپیدان به مرکزیت اردکان در فاصله ۱۰۰ کیلومتری شمال غرب شیراز قرار دارد.

۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۹
روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید