نمایش خبر

برگزیدگان قرآنی جامعه کار و تلاش فارس در مرحله کشوری رقابت می‌کنند

برگزیدگان قرآنی جامعه کار و تلاش فارس در مرحله کشوری رقابت می‌کنند
رئیس اداره فرهنگی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: 8 نفر از برگزیدگان زن و مرد به چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی جامعه کار و تلاش در مرحله کشوری در رشته های حفظ ،ترتیل، و قرائت راه یافته و برای اولین بار باتوجه به شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی به رقابت می‌پردازند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس؛سیدهادی حسینی در این باره افزود: مسابقات قران کریم مرحله ملی در دو بخش  برادران و خواهران در دیماه و بهمن 99 برگزار خواهد شد که با توجه به اعلام دفتر فرهنگی وزارت متبوع مسابقات مربوط به بخش برادران از تاریخ 24 دیماه 99 به روز دیگری موکول شده که متعاقبا به نفرات برتر اعلام خواهد شد.
وی ادامه داد: این مرحله مسابقه قرآن مجید در بخش خواهران روز چهارشنبه 18 بهمن ماه 99  از ساعت 11 صبح الی 12 برگزار خواهد شد.
وی اضافه کرد: محل برگزاری مسابقات سالن اجتماعات اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی  استان فارس واقع در خیابان سمیه است که منتخبین باید راس ساعت مقرر در موعد ذکر شده در این محل حاضر شوند.
رئیس اداره فرهنگی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس با اشاره به اسامی 8 نفر برگزیده چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی جامعه کار و تلاش فارس در مرحله کشوری،گفت: محمد مهدی روحانی از شهرستان سروستان، آسیه دهقان از شیراز، علی رضا  خلیفه از شیراز، سیده زهره  حسینی از شیراز، فاطمه ابراهیمی از شهرستان مردشت، خدیجه چراغی از شیراز، بهزاد مزارعی شهرستان فراشبند و ندا سرکار از شهرستان کازرون جز منتخبین این دوره هستند که در مرحله کشوری به رقابت با سایر شرکت کنندگان می پردازند.
وی در خاتمه گفت: اجرای مسابقات قران کریم و ترویج فرهنگ غنی اسلامی  و انس بیشتر جامعه کارگری و کارفرمایی در واحدهای تولیدی و صنعتی و خانواده آنان با معانی ومفاهیم این کتاب آسمانی باعث رشد معنوی وبرکات اقتصادی کارفرمایان و خانواده آنها خواهد شد.
۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید