نمایش خبر

برگزاری سالگرد شهادت سردار سلیمانی با حضور فعالین حوزه تعاون،کار و رفاه اجتماعی فارس

برگزاری  سالگرد شهادت سردار سلیمانی با حضور فعالین حوزه تعاون،کار و رفاه  اجتماعی فارس
اولین سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی و همراهان شهیدش با حضور فعالین حوزه تعاون ،کار و رفاه اجتماعی فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس؛آئین گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار دلها و همراهان شهیدش در اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با حضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی ،فرمانده سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه فجر استان ، تشکلات عالی کارگری و کارفرمایی و تعاونگران فارس و به صورت  ویدئو کنفرانسی  با حضور مدیران و کارکنان ادارات تابعه شهرستانی برگزار شد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس در این آیین بیان کرد: امیدوارم جامعه  کارگری ،کارفرمایی و تعاونگران این خطه بتوانند ادامه دهنده راه اسطوره‌هایی همچون شهید سپهبد سلیمانی باشند.

سهراب مختاری افزود: هدف متعالی شهید سلیمانی خدمت به مردم بود که در این مسیر تا آخرین لحظه عمر بابرکتشان   کوتاهی نکرد تا جایی که جان ارزشمند خویش را در این راه فدا کرد.

وی ادامه داد: خدمت به مردم و حرکت در مسیر شهداء انقلاب اسلامی و شهید سرافراز و والامقام،حاج قاسم سلیمانی باید مدنظر همه کارکنان و فعالین حوزه تعاون ،کار و تولید قرار داشته باشد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس بیان کرد: جایگاه سپهبد سلیمانی نه تنها بعنوان یک فرد بلکه بعنوان یک تفکر و مکتب حائز اهمیت بوده و خدمت به مردم مهمترین درس این مکتب است.

مسول بسیج کارگری و کارخانجات سپاه فجر استان فارس نیز در این مراسم با اشاره به اخلاص و عمل شهید سلیمانی گفت: مردم ایران و اهالی خطه پهناور فارس باید قدردان امنیت موجود در کشور باشند که این مهم حاصل تلاش و جانفشانی سربازان و فرماندهان فداکاری مانند حاج قاسم سلیمانی است.

سرگرد پاسدار محمد جواد مختاری اظهار داشت: یقینا حوزه کارگری و تولید استان فارس ادامه دهنده راه شهداء انقلاب و سردارانی نظیر شهید سلیمانی خواهند بود.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی مرد میدان مقاومت و خدمت بود، ادامه داد: خدمت به مردم مهمترین اولویت سپهبد سلیمانی بود که در این مسیر باید گام برداشت.

در این آیین تمثال سیدالشهداء مقاومت؛حاج قاسم سلیمانی از سوی سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه فجر استان به اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس اهدا شد.

۱۶ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید