نمایش خبر

دیدار رفیعی؛رییس اداره تعاون کار زرقان بهمراه جمعی از صنعتگران و تعاونگران با فرماندار جدید شهرستان

دیدار رفیعی؛رییس اداره تعاون کار زرقان بهمراه جمعی از صنعتگران و تعاونگران با فرماندار جدید شهرستان
سمیه رفیعی،رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان به همراه جمعی از صنعتگران و تعاونگران با فرماندار جدید شهرستان زرقان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان؛رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و جمعی از صنعتگران و تعاونگران شهرستان زرقان با محمد اسداللهی فرماندار جدید شهرستان زرقان دیدار و انتصاب ایشان را تبریک گفتند.
سمیه رفیعی رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان در ابتدای این دیدار ضمن تبریک این انتصاب،گفت: با استقرار 24 درصد از صنایع استان در این منطقه ، شهرستان زرقان عنوان دومین شهر صنعتی استان فارس را دارا می باشد که در مدت قبول مسئولیت این اداره تعامل و همدلی بسیار خوبی بین اداره کار  و مدیران صنایع ، کارخانجات و شرکت ها کما فی السابق برقرار است.
رفیعی در ادامه ضمن معرفی صنعتگران و تعاونگران حاضر در جلسه خطاب به فرماندار جدید شهرستان زرقان گفت: مفتخریم که در سال 98 شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان را با بیش از 1500 نفر سهام دار بومی ظرف کمتر از 90 روز تشکیل و به ثبت رساندیم که توسعه فعالیت های این شرکت عام المنفعه همیاری بیش از پیش مجموعه فرمانداری را می طلبد.
رفیعی افزود: با رشد چشمگیری که در سال گذشته در حوزه تشکیل شرکت های تعاونی و ترویج فرهنگ تعاون در بین اقشار مختلف شهرستان داشتیم موفق شدیم در رقابت با شهرستان های بزرگ استان عنوان اولین و تنها تعاون شهر استان فارس را کسب نماییم که در هفته تعاون طی مراسم باشکوهی با حضور مسئولین استانی و شهرستان آیین رونمایی از نماد تعاون شهر برگزار شد و از این پس زرقان علاوه بر قطب صنعتی استان ، قطب تعاون استان نیز شناخته می شود. 
در ادامه این نشست فرماندار جدید شهرستان زرقان ضمن خیر مقدم به جمع حاضر گفت: حمایت از صنایع و واحد های تولیدی در اولویت برنامه های فرمانداری قرار دارد و هیچ صنعتگر ، تعاونگر و کارآفرینی در این شهرستان نباید معطل امورات جاری شود ،
محمد اسداللهی خطاب به صنعتگران و تعاونگران این شهرستان گفت: تمام تلاش خود را جهت افزایش بهره وری و تولید و افزایش نیرو در مجموعه خود انجام دهید و سعی در گسترش اشتغال داشته باشید و من نیز تمام تلاش خود را در جهت رفع موانع و مشکلات این قشر بکار خواهم بست ،همچنین امیدوارم ظرف چند روز آینده با استقرار اداره صنعت ، معدن و تجارت گامی در جهت رفع مشکلات صنعتگران زرقان برداشته شود.
اسداللهی در ادامه از تلاش ها و فعالیت های اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی زرقان تقدیر و ابراز امیدواری کرد که با تلاش، وحدت و همکاری بتوان در مسیر توسعه پایدار این شهرستان گام برداشت.
در پایان این دیدار مدیرعامل شرکت پالایش نفت شیراز ، مدیرعامل شهرک صنعتی آب باریک ، مدیرعامل تعاونی مصرف فرهنگیان و کارکنان دولت ، مدیرعامل شرکت تعاونی توسعه؛ عمران شهرستان زرقان، مدیرعامل شرکت تعاونی بهشیر لپویی و مدیر موسسه کاریابی و مشاوره شغلی پویندگان کار مسائل،چالش ها و دغدغه های پیش روی حوزه کار ،تولید و تعاون شهرستان را مطرح کردند.
۴ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۴۰
روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید