نمایش خبر

ارایه خدمات غیرحضوری به جامعه کار و تولید زرقان افزایش می‌یابد

ارایه خدمات غیرحضوری به جامعه کار و تولید زرقان افزایش می‌یابد
رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان گفت: در زمانه شیوع بیماری کرونا و اعمال محدودیت‌های جدید، ارایه خدمات غیرحضوری (الکترونیک) به جامعه کار و تلاش در زرقان افزایش یافته است.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان؛سمیه رفیعی در این باره افزود: با شیوع موج گسترده ویروس کووید 19 خدمات غیرحضوری و الکترونیکی به جامعه هدف ارائه می‌شود.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان با اعلام این خبر گفت: با شیوع موج قوی و گسترده بیماری کرونا در سطح جامعه و ضرورت حفظ و صیانت از سلامت جامعه کار و تلاش در شهرستان زرقان با عمل به شعار دولت الکترونیک این اداره با تقویت زیر ساخت ها و ایجاد بسترهای لازم هرگونه خدمات از قبیل مشاوره های روابط کار و ثبت دادخواست (شکایت)،مشاوره و ثبت نام بیمه بیکاری، ثبت نام مشاغل خانگی، ثبت و تشکیل شرکت تعاونی،ثبت نام جشنواره امتنان از کارگران و واحدهای نمونه و سایر خدمات این اداره به صورت تمام الکترونیکی و غیرحضوری به جامعه هدف ارائه خواهد شد و همکارانم در اسرع وقت پاسخگوی سوالات و مشاوره‌های غیرحضوری جامعه هدف خواهند بود.

رفیعی در ادامه افزود: ما تلاش می کنیم به منظور حفظ سلامت جامعه بزرگ کارگری و کارفرمایی شهرستان زرقان که شهری صنعتی و تعاونی می باشد؛ تمامی خدمات در راستای رسالت دولت الکترونیک بصورت غیرحضوری صورت پذیرد..

وی ادامه داد: در همین راستا از تمامی کسانی که در این برهه حساس و بحرانی درخواستی از این اداره دارند خواهشمندیم در خانه بمانند و با تلفن همراه خود از خدمات غیر حضوری استفاده کرده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنند.

رفیعی در پایان گفت: شماره تلفن ها و شماره واتساپ این اداره نیز آماده پاسخگویی به جامعه هدف خواهد بود؛ و اطلاع رسانی گسترده از طریق شبکه مجازی؛کانال اخبار شهرستان و گروههای تشکلات کارگری وکارفرمایی... بعمل آمده است.

شهرستان زرقان در حدود ۲۵ کیلومتری شمال شیراز واقع شده است.

۵ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۱
روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید