نمایش خبر

کارگران و گروه‌های کار نمونه ممسنی در جشنواره امتنان ثبت‌نام کنند

کارگران و گروه‌های کار نمونه ممسنی در جشنواره امتنان ثبت‌نام کنند
رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ممسنی،گفت: این درخواست وجود دارد که کارگران و گروه های کار نمونه این شهرستان سریعا برای شرکت در جشنواره امتنان ثبت نام کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان ممسنی؛کامبیز گودرزی در این باره افزود: کارگران و گروه‌های کار شهرستان ممسنی می توانند درجشنواره امتنان شرکت کنند.

گودرزی ادامه داد: نام نویسی در سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه کشور در حال انجام است و متقاضیان تا چهاردهم آذرماه مهلت دارند با مراجعه به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir برای ثبت نام اقدام کنند.

وی افزود: انگیزه بخشی به جامعه کار ، اعتمادآفرینی و ترویج روح صداقت و همدلی در جامعه کار، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار، اهداف نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان کار در روند توسعه جامعه ازجمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی اضافه کرد: جشنواره امتنان برای تجلیل از کارگران در بخش‌های صنعت، خدمات، کشاورزی و واحدهای کار نمونه برگزار می‌شود و ارائه شیوه‌های نوین در کار شامل،بهبود مصرف انرژی و تولید،افزایش بهره‌وری ،کاهش ضایعات و زمان تولید، اختراع و ابتکار از جمله شاخص‌های کارگر و گروه کار نمونه است.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ممسنی در پایان گفت: کارگران و گروه های در صورت ثبت نام کدرهگیری، نام و نام خانوادگی و نام محل کار خود را به واتساپ اداره به شماره 09906185392 ارسال فرمایید.

شهرستان ممسنی به مرکزیت نورآباد در غرب استان فارس قرار گرفته و با شیراز 158 کیلومتر فاصله دارد.

۵ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴
روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ممسنی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید