نمایش خبر

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس:

بسیجیان کارگر طلایه‌داران جهاد در عرصه تولید هستند

بسیجیان کارگر طلایه‌داران جهاد در عرصه تولید هستند
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج پیامی صادر و این ایام را همه بسیجیان سرافراز و خصوصا اعضاء بسیج کارگری این استان تبریک گفت و از تلاش‌های ارزنده جامعه کارگری و کارفرمایی فارس در ایام شیوع کرونا قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس؛متن پیام سهراب مختاری به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمر است.امام خمینی(ره)
بسیج مظهر عشق و ایمان ،آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل برای سربلند کردن کشور و ملت است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
 
بسیج، نماد اخلاص و خدمت خالصانه به مردم ، شکوه جهاد و ظلم ستیزی است ، بسیج پرچم دار ولایت مداری و  اوج ایمان و حرکت در مسیر حق و حق طلبی ، رمز موفقیت و سربلندی و امنیت کشور در برابر دشمن و سمبل مقاومت در برابرظلم می باشد. 
تفکر بسیجی از قداست،نیت اوست که جوشان،بالنده و ساری در دلهای مشتاق و مومن مردم جریان دارد،خلوص و صفای بسیجیان در دوران دفاع مقدس همچون خورشید می درخشد و تابش نورانیت سیمای درخشان بسیجیان مخلص و مبارز در جریان جنگ تحمیلی همه را مجذوب خود می کرد.
شهیدان بسیجی بسیاری در دوران دفاع مقدس از دل دیار فارس در کسوت کارگری به چنان سلوک و اوجی از معرفت رسیدند که بسیاری از بزرگان به حالات آنها غبطه می‌خورند.
سال ۹۹ برای جامعه کارگری سالی پرکار است چرا که کشور و استان فارس متأثر از بیماری کرونا است که این مسئله نیازمندی مردم به تولیدات بیشتر را سبب شده است و از طرفی دیگر شرایط کنونی جهان امروز و تحریم‌های ظالمانه نیز سبب شده است تا کشور عزیز ما دچار چالش‌های اقتصادی متعددی شود که بر همین اساس ضرورت دارد در این شرایط دشوار با گسترش روحیه جهادی و بسیجی از دل این شجره طیبه اهدافی ازجمله رونق تولید را رقم زد.
رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امسال را سال «جهش تولید» نامیده‌اند که بر همین اساس، بسیج کارگری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چرا که کارگران عنصر اصلی تولید هستند.
اینجانب بعنوان خادم مردم و یک بسیجی ضمن تبریک فرارسیدن این ایام به بسیجیان دریادل و با بصیرت ، ایثارگران و خانواده های گرانسنگ و معزز شهدا و جانبازان عزیز این استان و بخصوص بسیجیان حوزه کار و تولید، همکاران بسیجی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی در سراسر استان پهناور فارس، سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی در پرتو توجهات امام زمان(عج الله) و در راستای منویات مقام معظم رهبری و خدمت به مردم شریف ایران زمین  را از ایزد منان مسئلت دارم.
اینجانب ضمن تبریک این ایام به همه کارگران عزیز و زحمت کش از زحمات تمام اعضای جامعه کارگری و کارفرمایی استان فارس در شرایط سخت کنونی تقدیر و تشکر می کنم.
سهراب مختاری-مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس
۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۶:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید