نمایش خبر

صدور پیام مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی فارس در پی ارتقاء درجه رییس سازمان بسیج کارگری کشور

صدور پیام مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی فارس در پی ارتقاء درجه رییس سازمان بسیج کارگری کشور
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس با صدور پیامی،ارتقاء درجه سرتیپ دومی پاسدار دکتر على حسین رعیتى فرد را تبریک گفت.
در متن پیام سهراب مختاری،خطاب به سردار سرتیپ پاسدار دکتر على حسین رعیتى فرد؛ رئیس سازمان بسیج کارگرى کشور آمده است: بی شک تلاش‌های ارزشمندانه حضرت عالی که با مجاهدت بی‌وقفه و اندیشه‌های سترگ ، طی سالیان متمادی همت گماشته و گامهای مستحکم و مطمئن در مسیر خدمت به نظام جمهوری اسلامی برداشته ‌اید ؛ اینک به حول قوه اللهی این تلاش‌های صادقانه پاسخ داده و باعث گردید که برادر ارزشمند و صادقمان ؛علی حسین رعیتی به درجه سرتیپ دومی نائل گردد،در کمال مفاخره و مباهات این افتخار بزرگ را تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم و به رسم ادب و ارادت و  تجلیل ، صمیمانه ترین تبریکات خود را تقدیم محضر ارزشمندتان می نماییم.
در ادامه این متن آمده است: بی شک ترفیع و ارتقاء حضرتعالی به درجه سرتیپ دومی نشان از تعهد، لیاقت، شایستگی و توانایی جناب عالی دارد؛امید است که این مدال افتخار و ارتقاء درجه شایسته، بیش از پیش منشأ برکت و خدمت به مردم شریف ایران باشد.
در پایان این متن آورده شده: از درگاه خداوند سبحان توفیق روزافزون شما را در راه پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تحقق آرمان‌های عالی نظام جمهوری اسلامی ایران مسئلت دارم.
۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۲۲:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید