نمایش خبر

رفع موانع تولید و تامین مالی تعاونی‌ها اولویت است

رفع موانع تولید و تامین مالی تعاونی‌ها اولویت است
رفع موانع تولید، تامین مالی تعاونی‌ها و توجه و حمایت ویژه از حوزه تعاون از جمله مواردی بود که در جلسه وب کنفرانس کشوری با موضوع کسب و کار در استان‌ها بر آن تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس،جلسه ویدئو کنفرانس کشوری با موضوع فضای کسب کار در استان ها با حضور معاون امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ،رئیس بانک توسعه تعاون کشور و رئیس صندوق ضمانت سرمایه گذاری کشور،سهراب مختاری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس و نماینده استان‌های جنوب غرب کشور و مسولان استانی بخش تعاون برگزار شد.

در این جلسه همچنین مدیرشعب بانک توسعه تعاون استان فارس، نماینده صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون استان نیز حضور داشتند.

در این جلسه ویدئو کنفرانس با موضوع تشریح لایحه تقدیمی تعاون از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی و هم اندیشی در خصوص نحوه تعامل با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و چگونگی رسیدگی به مشکلات تعاونی های مشکل دار، رفع موانع تولید و تامین مالی تعاونی های موجود بحث و تبادل نظر شد..

در این نشست سهراب مختاری؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس؛ ضمن تقدیر از سیاستگذاری های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در حوزه نظارت ،تشکیل، توسعه، آموزش و ترویج بخش تعاون معاون تعاون وزارت ، در خصوص تفویض اختیار برای اصلاح داده های سامانه به استان‌ها، تعیین تکلیف تعاونی های غیر فعال، ضرورت بازنگری در اساسنامه تعاونی ها بویژه در بخش مسکن تاکید کرد.

همچنین در خصوص امکان استفاده از افراد توانمند در زمینه رشته مالی و حسابرسی، ضرورت افزایش اختیارات بانک توسعه تعاون استان‌ها، استفاده از کارشناس تعاون بعنوان کارشناس رسمی دادگستری و ضرورت ساماندهی بخش تعاون در سایر دستگاههای اجرایی با محوریت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مطالبی مطرح شد..

در این جلسه حسانی زاده مدیر بانک توسعه تعاون استان فارس نیز بعنوان نماینده بانک‌های استان‌های کشور ،در خصوص فعالیتهای بانک توسعه تعاون، نحوه تعامل خانواده تعاون در فارس و ضرورت حمایت همه جانبه وزارت متبوع بویژه در بخش انتقال حساب‌های بانکی تاکید کرد.

۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید