نمایش خبر

پیام تسلیت مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی

پیام تسلیت مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس با صدور پیامی فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) و یاران وفادار آن حضرت را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس،سهراب مختاری با صدور پیامی فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و 72 تن از یاران با وفای ایشان را تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

سلام بر حسین،سلام بر اربعین و دلدادگانش و سلام بر اندوه دل آنان که به سوغات بر مزار شهدای عشق بردند و به مویه نشستند.

اربعین سرور و سالار شهیدان از راه رسید و اکنون زمین و آسمان سیاه پوش و گریان این مصیبت عظیمی است که بر شهداء و اسیران کربلا گذشته است.

هرچند که شیوع ویروس کرونا در ایام اربعین حسینی امسال ما را از پیاده روی عظیم و باشکوه شیعیان جهان محروم کرده اما می‌توان در این شرایط از بسترهای فضای مجازی و تمامی عرصه‌های اطلاع رسانی برای حفظ و اشاعه فرهنگ اربعین بهره جست و در تولید محتوی دینی تلاش کرد و اجازه نداد این فرهنگ غنی و ریشه دار در هیاهوی رسانه‌ای این روزها گم شود.

فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) و 72 تن از یاران با وفای ایشان را به محضر دوستداران و رهپویان آن  حضرت و مردم شریف فارس،اهالی شیراز شهر سومین حرم اهل بیت (ع) و خصوصا جامعه بزرگ کار،تولید و تعاونگران این استان تسلیت گفته و در این ایام که امکان پای بوسی آستان مقدس شهیدان کربلا فراهم نیست،از دور به جانب آن حضرت سلام فرستاده و ملتمسانه می‌خواهیم که همگی ما را مشمول نظر عنایتش در دنیا و آخرت قرار دهد.

سهراب مختاری

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس

۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۲۲:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید