نمایش خبر

نشست تخصصی آسیب های اجتماعی با محوریت آگاه سازی و آموزش در اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی فیروزآباد برگزار گردید

نشست تخصصی آسیب های اجتماعی با محوریت آگاه سازی و آموزش در اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی فیروزآباد برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی فیروزآباد نشست تخصصی آسیب های اجتماعی با حضور سرپرست و کارشناس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کارشناسان بهزیستی و اورژانس اجتماعی در محل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید .

در ابتدای این نشست کاظمی سرپرست اداره از همکاری اداره بهزیستی شهرستان در راستای برگزاری کارگاههای آموزشی تقدیر و تشکر کرد و افزود: در راستای دستیابی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به اهداف سازمانی این همراهی بسیار موثر می باشد .

در ادامه کاظمی توجه به مهارت های اجتماعی و آموزش آن را گام موثری در بهبود سطح زندگی کارگران عنوان کرد و خاطر نشان کرد : تنها راه مقابله با آسیب های اجتماعی شایع که برخی از خانواده ها درگیر آن هستند کسب مهارت های زندگی و اجتماعی می باشد که برای موفقیت و انسجام در برنامه های مرتبط با پیشگیری از آسیب های اجتماعی می بایست سازمان های مرتبط با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند

در ادامه پور آقایی کارشناس بهزیستی شهرستان گفت : تلاش همه جانبه بهزیستی به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی از طریق اورژانس اجتماعی و ارائه آموزش های لازم به جامعه کارگری ادامه خواهد داشت و کارشناس ما با ارائه مشاوره های تخصصی و تلفنی با شماره گیری 1480 در خصوص طلاق ، خودکشی و ... در خدمت جامعه هدف خواهند بود .

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۵۳
روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فیروزاباد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید