نمایش خبر

مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی در دیدار با پیشکسوتان جامعه کارگری استان فارس مطرح کرد؛

مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی در دیدار با پیشکسوتان جامعه کارگری استان فارس مطرح کرد؛
اتخاذ سیاستگذاری های لازم در راستای تحقق منافع صنفی/حضور و نقش آفرینی پیشکسوتان جامعه کارگری این استان در تصمیم گیری ها تاثیر بسزایی دارد
«فرزاد یوسفی» گفت: حضور و نقش آفرینی پیشکسوتان جامعه کارگری در تصمیم گیری ها تاثیر بسزایی دارد و در راستای تحقق منافع صنفی سیاستگزاری های لازم نیز صورت گرفته است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس،دوازدهم شهریور ماه «فرزاد یوسفی»، مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سفر استانی به فارس در نشست صمیمانه با پیشکسوتان جامعه کارگری این استان دیدار و گفتگو کردند.

«فرزاد یوسفی»، مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اهمیت حضور و نقش آفرینی پیشکسوتان جامعه کارگری در تصمیم گیری ها تاکید کرد و با بیان این که خارج نمودن عناصر فاقد شرایط در تشکل های کارگری از مهم ترین برنامه های اداره کل سازمان های کارگری و کارفرمایی می باشد، گفت: عدم اتحاد و تعارض منافع مخل به نقش موثر تشکل هاست و حضور بازنشستگان و افراد غیر واجد شرایط از مهم ترین مصادیق پیش روی ماست؛بر این اساس در راستای تحقق نمایندگی واقعی و دفاع موثرتر از منافع صنفی سیاستگزاری های لازم صورت گرفته است.
وی تاکید کرد:در نظر داریم که از تجارب ارزشمند پیشکسوتان جامعه کارگری در جهت عملکرد هرچه بهتر تشکل های کارگری نهایت استفاده را ببریم.
فرزاد وثوقی در پایان با اعلام این که استان فارس از برترین استان ها در توسعه کمی و کیفی تشکل های کارگری و کارفرمایی است از تعامل موثر تشکل های کارگری و کارفرمایی استان و تلاش و پیگیری های پیشکسوتان جامعه کارگری این استان تقدیر و تشکر نمودند.
گفتنی است، در این نشست که با همراهی مدیر روابط کار استان و رئیس اداره تشکلات کارگری و کارفرمایی برگزار شد،«علی راستگو» دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات فارس،«زهرا درویشی» رئیس اتحادیه زنان کارگر، «ظهراب منفرد» از پیشکسوتان جامعه کارگری و تعدادی از فعالین کارگری نیز به سخنرانی پرداختند.
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید