نمایش خبر

جلسه ای در خصوص برنامه ریزی و اطلاع رسانی و جذب تسهیلات ابلاغ شده کرونا به واحدها و مشاغل آسیب دیده از شیوع ویروس کرونادر شهرستان آباده برگزار شد.

جلسه ای در خصوص برنامه ریزی و اطلاع رسانی و جذب تسهیلات ابلاغ شده کرونا به واحدها و مشاغل آسیب دیده از شیوع ویروس کرونادر شهرستان آباده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آباده جلسه ای با حضور ریاست این اداره و کارشناس اداره راه داری و حمل ونقل جاده ای در خصوص برنامه ریزی و اطلاع رسانی و جذب تسهیلات ابلاغ شده کرونا به واحدها و مشاغل آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در محل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آباده برگزار گردید.

هاشمی  در ابتدا دستور العمل و میزان و نحوه پرداخت تسهیلات ابلاغی را شرح داد و بیان داشت: در پی شیوع ویروس منحوس کرونا  و آسیبی که به مشاغل وارد شده است دولت، تصمیمات و تسهیلاتی در جهت حمایت از رانندگان ،کامیونداران و بنگاه های آسیب دیده در غالب پرداخت تسهیلات اندیشیده است ، لذا بایستی دستگاه های اجرایی متولی با هماهنگی و برنامه ریزی تلاش مضاعفی در جهت جذب این تسهیلات انجام دهند.

وی ادامه داد: مقرر گردید که الوند خواه از پرسنل اداره راهداری  به عنوان کارشناس معین نسبت به برنامه ریزی اطلاع رسانی و ثبت نام و پیگیری و دفاع در جهت پرداخت این تسهیلات به این اداره معرفی شود و بانک اطلاعاتی جامعه هدف  متقاضی تسهیلات مذکور را در اختیار این اداره قرار دهند.

الوند خواه بیان داشت : مشکل عمده متقاضیان را نداشتن اسناد و مدارک ماشین آلات به نام خود شان است، که بانکهای عامل به همین دلیل از پرداخت تسهیلات مذکور به افرادی که کامیون و ماشین آلات به نامشان نمی باشد ممانعت می نمایند در همین خصوص خواستار پیگیری موضوع از مرکز استان در جهت رفع این مشکل شدند.

در پایان نیز به منظور هماهنگی بیشتر مقرر گردید اطلاعیه مشترکی بین دو اداره جهت اطلاع رسانی گسترده تهیه و ابلاغ گردد.

۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۴۱
روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آباده |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید