نمایش خبر

​جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در فرمانداری شهرستان سرچهان برگزار گردید

​جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در فرمانداری شهرستان سرچهان برگزار گردید

در این جلسه رحیمی فرماندار سرچهان به تبیین اهمیت توجه به مصوبات جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذار ی پرداخته و اذعان داشت: اعضای کارگروه در جهت تحقق تصمیمات اتخاذ شده اهتمام جدی داشته باشند در این جلسه فرماندار سرچهان بر لزوم ورود اطلاعات شاغلین جدید در سامانه رصد تاکید نمود.

 سپس سید اسماعیل علوی رئیس اداره تعاون، کارور فاه اجتماعی شهرستان بوانات و سرچهان ضمن تبیین اهمیت شناسایی و معرفی فرصت های شغلی به متقاضیان کار بر لزوم توجه دستگاه های اجرایی ذیربط نسبت به وارد نمودن اطلاعات در سامانه رصد به صورت واقعی و دقیق تاکید نمود.

علوی در ادامه از دستگاه های اجرایی خواست اهتمام جدی در زمینه اطلاع رسانی در خصوص امکان پرداخت تسهیلات سامانه کارا به کسب و کارهایی که از شیوع ویروس کرونا به شدت آسیب دیده اند ؛ داشته تا شاهد عملکرد قابل قبولی در این زمینه باشیم .

 علوی در پایان گزارشاتی را در زمینه بازید از طرح های سامانه کارا اعم از طرح های روستایی و عشایری و فراگیر ارائه نموده و اذعان داشت: از دستگاه های اجرایی انتظار داریم همکاری و هماهنگی لازم را با دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان در زمینه بازید از طرحهای سامانه کارا به صورت مستمر معمول نمایند.

 در پایان جلسه تعداد 5 طرح اشتغال زای مورد درخواست متقاضیان با حضور دستگاه های اجرایی مرتبط از منظر ارائه مشاوره و راه کارهای قانونی رفع موانع پیش رو و روند اخذ مجوزات قانونی مورد بررسی قرار گرفت و 7 مصوبه را در پی داشت.

۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹
روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بوانات |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید