نمایش خبر

برگزاری جلسه ترویج فرهنگ تعاون در شهرستان ارسنجان

برگزاری جلسه ترویج فرهنگ تعاون در شهرستان ارسنجان
روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان ارسنجان از برگزاری جلسه تشویق و ترویج فرهنگ تعاون با حضور سعید زارع رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ارسنجان و نبی اله جاویدی کارشناس تعاون و سید ناصر حسینی رئیس جهاد کشاورزی ارسنجان و جمعی از کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان در محل اداره جهاد کشاورزی خبر داد.
ابتدا حسینی رئیس جهاد کشاورزی، تاکید کرد: داشتن مسکن یکی از دغدغه های کارکنان می باشد و هدف از تشکیل این  تعاونی، توجه به رفاه و رضایت مندی کارکنان بعنوان یکی از مهم ترین عوامل توانمندساز در راستای تحقق و جاری سازی تعالی سازمانی است.
وی اظهار داشت: ضمن تبادل نظر ، برنامه ریزی و هماهنگی برای تشکیل و تقویت فعالیت این مهم با حمایت های همه جانبه ریاست  اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ،قطعا محقق خواهد شد.
در ادامه سعید زارع رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ارسنجان ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر خم سخنانی در مورد ظرفیت های موجود در بخش تعاون و شهرستان را اذعان داشته و همچنین انتصاب  سید ناصر حسینی را بعنوان ریاست جدید جهاد کشاورزی شهرستان به وی و کلیه همکاران وی تبریک عرض نمود.
سپس نبی الله جاویدی ضمن تشکر از همکاری جهاد کشاورزی در خصوص حوزه تعاون،راهنمایی و ارشادات لازم را در خصوص تشکیل تعاونی های مذکور بیان نمود و به پرسشهای کارکنان جهاد کشاورزی پاسخ داد.
در پایان نیز هیئت موسس شرکتهای تعاونی مذکور مشخص شدند.
۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۲۴
روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ارسنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید