نمایش خبر

پیام تبریک مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان فارس به مناسبت عید سعید قربان

پیام تبریک مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان فارس به مناسبت عید سعید قربان
با فرارسیدن عید سعید قربان، سهراب مختاری مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان فارس ، طی پیامی عید سعید قربان، عید بندگی و مغفرت الهی را به عموم مسلمانان، خصوصاً همکاران و جامعه بزرگ تعاونگران ،کارفرمایان و کارگران استان تبریک و تهنیت گفت.

پیام تبریک مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان فارس به مناسبت عید سعید قربان
با فرارسیدن عید سعید قربان، سهراب مختاری مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان فارس ، طی پیامی عید سعید قربان، عید بندگی و مغفرت الهی را به عموم مسلمانان، خصوصاً   جامعه کارگری کارفرمایی و تعاونگران و همکاران تلاشگر اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در سراسر   استان تبریک و تهنیت گفت.
متن این پیام به شرح ذیل می باشد.
به نام خدا
ذی الحجه ماه خدا و ازشهور محبوب در نظر ودیدگاه حضرت باری تعالی است و به واسطه وجود روزهای بزرگ وسرنوشت ساز در زندگی مسلمانان ازاهمیت بسزایی برخورداست.
عید قربان یادآور عبور پیروزمندانه از آزمون سخت و سنگین الهی حضرت خلیل الرحمن(ع) است که با دل کندن از تمامی تعلقات دنیوی و قربانی کردن نفس سرکش، راه و رسم طاعت و بندگی و گذشتن از خود و دلبستگی ها را به انسان می آموزد . پاک ترین عید مسلمانان ، عید بندگی و نشانه ایثار، عشق و اطاعت از فرمان خداوند بی هیچ قید و شرطی ، نشانه ایمان انسان راستین به خالق یکتا و بی همتا است.
  اینجانب ضمن گرامیداشت فرارسیدن عید سعید قربان ، باشکوه‌ترین و زیباترین جلوه تعبد و اطاعت در برابر معبود و عالیترین مرحله بندگی و عبودیت به درگاه حضرت باریتعالی را به مسلمانان ، ملت شریف ایران، جامعه بزرگ کارگری ، کارفرمایی  و تعاونگران  در استان تبریک و تهنیت عرض می نمایم . از درگاه ایزد احدیت توفیق درک واقعی پیام این عید اضحی که همانا ایثار، فداکاری، وحدت و دلدادگی و بندگی بر آستان حضرت دوست است و همچنین کسب معنویت و بهره مندی بیشتر از فیوضات این روز عزیز و خدمت مطلوبتر به جامعه هدف استان را مسئلت می نمایم.

 

سهراب مختاری

مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان فارس

۹ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید