نمایش خبر

سومین جلسه کار گروه اشتغال با هدف پرداخت تسهیلات کرونا در شهرستان مرودشت

سومین جلسه کار گروه اشتغال با هدف پرداخت تسهیلات کرونا در شهرستان مرودشت

روابط عمومی اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت از برگزاری سومین جلسه کارگروه اشتغال با دعوت از مدیرا ن کلیه بانک های تسهیلات دهنده در شهرستان مرودشت خبر داد.

رهام پیکری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرودشت اظهار داشت: با توجه به بروز آسیب و مشکلات اقتصادی برای واحدهای تولیدی و صنعتی بر اثر شیوع ویروس کرونا، تسهیلات حمایتی دولت به منظور کاهش مشکلات و خسارات به این مشاغل پرداخت میگردد.

 وی با تاکید بر اینکه پرداخت تسهیلات به واحدهای خسارت دیده از اولویت‌های مهم و اصلی کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان است گفت: سهم شهرستان  از این اعتبارات مبلغ ٧۵ میلیارد تومان است که با توجه به شناور بودن آن انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی از تمام ظرفیت خود برای جذب این مبلغ و همچنین جذب اعتبارات بیشتر استفاده کنند چرا که با توجه به واحدهای تولیدی صنعتی فراوانی که در مرودشت وجود دارد باید سهم شهرستان از این اعتبارات افزایش یابد .

 نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت: کلیه کارفرمایان و صاحبان کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا با مراجعه به سایت کارا و ثبت نام می‌توانند از این تسهیلات حمایتی استفاده نمایند.

 فرماندار ویژه مرودشت در پایان از بانک های شهرستان خواست پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا را تسریع کنند.

در ادامه ژوبین دبیر کار گروه وسرپرست اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت ضمن  دعوت از کلیه مشاغل آسیب دیده از کرونا جهت دریافت تسهیلات از مدیران بانکها نسبت به تسریع در امورپرداخت تسهیلات به این اقشار خواستار اهتمام بیشتر بانکهای عامل شد.

ژوبین یاد آور شد: مجموعه اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت از تمام توان و ظرفیت های خود در جهت اجرایی شدن شرایط و دریافت تسهیلات استفاده خواهد کرد.

 وی ادامه داد: مراجعین بدون هیچ دغدغه ای با مراجعه به سایت کارا و در صورت نیاز  مراجعه کارشناس واحد اشتغال اداره سرکار خانم یوسفی چنانچه با مشکلی مواجه شده باشند نسبت به رفع موانع اقدام نمایند.

۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۹
روابط عمومی اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید