نمایش خبر

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان فسا برگرار شد.

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان فسا برگرار شد.
رستمیان رئیس اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان فسا از برگزاری جلسه کارگروه اشتغال در آن شهرستان  خبرداد.

وی ضمن اشاره به شیوه نامه پرداخت تسهیلات ویژه بنگاههای آسیب دیده از کرونا موضوع مصوبه جلسه شانزدهمین ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و تصمیمات یکصد وسی و دوم ستاد هماهنگی اقتصادی دولت بیان داشت: متقاضیان واجد شرایط در 14 رسته شغلی ازخرداد ماه سال جاری در سامانه ای به نام  « کارا تسهیلات کرونا » که توسط وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی طراحی گردیده است ثبت نام نموده اند.

وی ادامه داد: نرخ سود این تسهیلات 12 درصد است و طرحهای ثبت نامی در این سامانه بررسی و واجدین شرایط به بانکهای عامل معرفی گردیده اند.

رستمیان افزود : آمار ثبت نام شدگان در این سامانه تا تاریخ 99/5/4  بیش از 800 فقره با ظرفیت تثبیت اشتغال 920 نفر می باشد که به بانکهای عامل ( ملی- صادرات- اقتصاد نوین- انصار ملت تجارت ملت رفاه کارگران ) معرفی شده اند.

رستمیان ادامه داد: با توجه به محدودیت زمانی جذب اعتبارات که تا پایان مرداد ماه تعیین شده است انتظار است بانکهای عامل در پرداخت تسهیلات تسریع و در اخذ ضمانت های بانکی براساس شیوه نامه عمل نمایند .

شایان ذکر است :  این تسهیلات بصورت شناور بوده و امکان جذب تسهیلات بیش از ظرفیت تعیین شده و برش شهرستانی امکان پذیر می باشد.

۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۸
روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فسا |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید