نمایش خبر

برگزاری جلسه شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مرودشت

برگزاری جلسه شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مرودشت

روابط عمومی اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی مرودشت از جلسه اداری با موضوعیت پایداری اشتغال با رعایت نکات بهداشتی در دوران شیوع ارتباط مستقیمی داردوارتباط مستقیم رعایت نکات بهداشتی با پایداری مشاغل خبر داد.

محمد ژوبین در جلسه شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مرودشت گفت: متاسفانه طی هفته‌های اخیر وارد پیک دوم شیوع بیماری کرونا شدیم که به مراتب می تواند از مرحله نخستین آن خطرناک‌تر باشد.
وی با بیان اینکه با گذر از فصل گرما و ورود به پائیز روند صعودی انتقال بیماری کرونا که اکنون با آن مواجه‌ایم شیب تندتری خواهد یافت،گفت: استفاده از تجهیزات بهداشتی و ماسک زدن احتمال سرایت به این ویروس نامرئی را به یک و نیم درصد کاهش خواهد داد.
سرپرست اداره  در جمع کارکنان این اداره آنها را به رعایت مسائل بهداشتی توصیه کرد و اظهار داشت: اگر کارکنان ادارات دولتی نکات بهداشتی را رعایت و از ماسک استفاده کنند قطعا مردمی که برای انجام امورات خود به دستگاه های اجرایی مراجعه می کنند نیز نسبت به رعایت این موارد توجه بیشتری خواهند داشت و نفع جمعی در پی آن به وجود می‌آید.
وی با اشاره به اینکه زمانی کرونا از بین خواهد رفت که تمام مردم دنیا نسبت به این بیماری حساس و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را مدنظر داشته باشند،اظهار داشت: کنترل مبادی ورودی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در یک شهر به تنهایی نمی‌تواند موجب مهار کرونا شود و تنها می تواند بصورت مقطعی این ویروس را کنترل کند و صرفا حساس شدن آحاد مردم راه حل کنترل این ویروس مرگبار است.
ژوبین عنوان کرد: کارکنان دستگاه های دولتی باید در قالب مکاتبات،مراودات و تعامل حساسیت مردم را در خصوص رعایت نکات بهداشتی بالا ببرند.
وی تاکید کرد: هیچ نوع خدماتی به ارباب رجوعی که بدون ماسک وارد شده و نکات بهداشتی را رعایت نکرده ارایه نشود
ژوبین بازرسین کاررا موظف کرد حداقل یک روز در هفته از کارگاه ها و صنوف بازرسی و پروتکل ها و رعایت نکات بهداشتی را به این قشرها ابلاغ کرده و گزارش آن را نیز به مرکز بهداشت و فرمانداری شهرستان ارسال کنند. بازرسین کار باید حساسیت درباره پیشگیری از ویروس کرونا را در بین واحدهای تولیدی و صنوف بالا ببرند،گفت: رعایت نکات بهداشتی در شرایط کنونی با پایداری مشاغل فعلی ارتباط مستقیم دارد.
وی در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر تهیه پرونده سلامت برای همه کارکنان این نهاد،بیان کرد: در شرایط شیوع ویروس کرونا باید حضور فیزیکی ارباب رجوع به اداره به حداقل ممکن کاهش داده و خدمات بصورت غیرحضوری به جامعه هدف ارایه شود.
۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵
روابط عمومی اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید