نمایش خبر

فراخوان مسابقه عکس با موضوع تعاون و کارآفرینی در یک قاب ، فرصت ها و تهدیدها

فراخوان مسابقه  عکس با موضوع تعاون و  کارآفرینی در یک قاب ، فرصت ها و تهدیدها

به گزارش روابط عمومی  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس: در سال جهش تولید و در راستای حمایت از توسعه فرهنگ کارآفرینی مسابقه عکس را با موضوع تعاون و کارآفرینی در یک قاب در استان فارس، فرصت ها و تهدیدها برگزار می کند.

بر اساس این  گزارش علاقه مندان می توانند از تاریخ 15 مردادماه تا تاریخ 15 مهر ماه 1399 نسبت به ارسال آثار خود به ادرس ایمیل Photo@karfars.ir اقدام نمایند.

همچنین اعلام اسامی برندگان و اهدای جوایز نیز در هفته کارآفرینی سال 1399 است و همچنین علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت fars.mcls.gov.ir مراجعه نمایند.

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس  همچنین در خصوص قوانین شرکت در مسابقه  گفت شرکت در مسابقه  برای عموم بلامانع است و هیچ هزینه ای و محدودیت سنی برای شرکت کنندگان ندارد.
به کلیه شرکت کنندگانی که آثارشان به مسابقه راه میابد گواهی شرکت در مسابقه داده می شود.

 ارسال آثار به منزله اعلام مالکیت معنوی این اثر است. در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله ای، عواقب آن به عهده شرکت کننده است و محدوده جغرافیایی عکس ها می بایست استان فارس باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس شرکت کننده ها می بایست ضمن تکمیل فرم همراه با عکس به ادرس ایمیل گفته شده ارسال نماید.
۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید