نمایش خبر

صدور کارت منزلت جهت سالمندان شهرستان شیراز

صدور کارت منزلت جهت سالمندان شهرستان شیراز

به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس  نشست تخصصی با حضور مدیرکل بهزیستی استان، معاون امور توانبخشی، رئیس اداره فناوری اطلاعات، رئیس اداره حراست، و کارشناس امور سالمندان بهزیستی با رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری در خصوص نهایی سازی صدور کارت منزلت سالمندان در دفتر مدیر کل بهزیستی فارس  به همت حوزه امور توانبخشی انجام شد.

گودرزی معاون امور توانبخشی بهزیستی فارس گفت:در این جلسه ضمن تاکید بر شناسایی نیازهای جدید سالمندان در شرایط کنونی و تعیین جامعه هدف مشمول این طرح در فاز اول، مقرر شد طی یک برنامه زمان بندی شده کوتاه مدت نسبت به صدور این کارت اقدام لازم بعمل آید و در قالب این کارت خدماتی در زمینه هایی چون گردشگری، حمل و نقل، درمان، ورزش و... به سالمندان عزیز در سطح شهرستان شیراز ارائه گردد.
معاون امور توانبخشی بهزیستی فارس  ضمن تقدیر و تشکر از شهرداری  شیراز بابت ارائه خدماتی که در قالب این کارت ارائه می‌دهد و نیز همکاری های صورت پذیرفته، این موضوع را یک نیاز برای کلیه سالمندان استان دانست و مطرح نمود: صدور کارت در شهرستان شیراز بعنوان پایلوت محسوب گردد و در فازهای بعدی، با همکاری فرمانداران و شهرداران شهرهای استان این قضیه پیگیری و دنبال گردد.

۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید