نمایش خبر

دیدار فرماندار شهرستان استهبان با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس

دیدار فرماندار شهرستان استهبان با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس

 کمالی سروستان، فرماندار استهبان به همراه باصری، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان با دکتر کوشکی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی  فارس در این دیدار فرماندار شهرستان استهبان ضمن بیان اهمیت آموزش های مهارتی در وضعیت کنونی کشور و نقشی که این آموزش ها در ایجاد اشتغال مولد و پایدار دارند گفت: جوانان می توانند با کسب یک یا چند مهارت آینده شغلی خویش را تضمین نموده و به رشد و رونق اقتصادی خانواده و اجتماع کمک کنند.

وی عملکرد مراکز برادران و خواهران استهبان را بسیار خوب ارزیابی کرده و گفت: اینکه آموزش های مهارتی در مراکز ثابت، روستاها، دانشگاهها، مناطق عشایری، زندان ها، کمپ ها و صنایع و صنوف ارائه می شود نشان از قابلیت بالای این آموزش ها و نیاز جامعه دارد.

در ادامه مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای فارس، مرکز استهبان را یکی از مهمترین مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان دانست که در زمینه مهارت آموزی  و اشتغال زایی بسیار خوب عملکرده که شاهد این مدعا انتخاب کارمندان نمونه استان فارس در دو سال متوالی از بین کارکنان این مجموعه می باشد.

دکتر کوشکی همچنین از فرماندار استهبان تقاضا نمودند که از بودجه توازن برای نوسازی تجهیزات آموزشی به این مرکز کمک شود که کمالی سروستانی در این زمینه قول مساعد دادند.

۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید